Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir?

İzmir Türk futbolunda çok önemli yerlerde olması gereken bir şehrimizdir. Ülke futboluna saygın markalar kazandırmışlardır. İkinci lig maçında 60 bin kişiye oynayan Göztepe'den tutunda kurumsal kimliği ile ön plana çıkan Karşıyaka'ya, çizgisi ve değer yargılarıyla dikkat çeken Altay'dan yetiştirdiği oyuncularla kendini kabul ettiren İzmirspor'a İzmir aslında bir futbol şehridir.

Bir an önce önce Süper lige çıkmalarını temenni ettiğimiz İzmir kulüplerinden sizce en büyüğü hangisi?

Söz sizde..

Cevap: Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir?

Fazla bir bilgim olmasa da İzmir futbolu deyince aklıma hep Altay-Karşıyaka ikilisi gelir.

Valla benim aklıma hep Göztepe gelir.

Hatta çocukluğumda radyodan dinlediğim bir Göztepe - Galatasaray maçı esnasında spikerin "Taç atışını sarı kırmızılı takım kullanacak" demesini asla unutmam. :ayatollah:

şuan için hepsi aynı poh olmakla beraber geçmişe bakarsak bence Göztepe dir büyüklerimiz Altınordu yuda efsane şeklinde anlatırdı

Atletico Madrid'e 3 gol atan Göztepe

haydi yine el ele varacağız o güne

Fevzi Ali Gürseller nerde kaldı o günler

Ama o gün gelecek izmir bayram edecek...

Göztepeli olmama rağmen ALTAY diyorum

1.ligde görmeyi çok arzu ediyorum ALTAY ı

köklü güçlü bir kulüp nasıl bu hallere düştü anlamış değilim :SS:

Göztepeli olmama rağmen ALTAY diyorum

1.ligde görmeyi çok arzu ediyorum ALTAY ı

köklü güçlü bir kulüp nasıl bu hallere düştü anlamış değilim :SS:

yetiştirdiği her oyuncuyu 3 e 5 e bakmayarak satarak ve oynadığı playofflarda aldığı garip sonuçlarla (burda burna gelen pis kokular ve yakınlardan duyulanlar devreye giriyor ) bu hallere düştü

Üst Alt