Sizce Ligi Kaçıncı Sırada Bitiririz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Ligi Kaçıncı Sırada Bitiririz?

Bursa (D)
Kasımpaşa
Gaziantep (D)
Osmanlı
Alanya (D)
Konya

Bursa Akhisar gibi oynarsa yeneriz.

Kasımpaşa'nın iddiası yok puan çıkar galiba.

Antep yener bizi.

Osmanlı'nın iddiası yok puan çıkar.

Alanya basabilir.

Konya'nın iddiası yok yeneriz.

7 maçta 8 veya en iyi ihtimalle 12 puan çıkar.

hincal-uluc_15964.jpg

Fener'in kupayı alması için dua edeceğiz daha Avrupa için,rezillikler henüz bitmedi bu sezon.
Yaklaşık 2 ay önce ben seninle bu tehlikeyle ilgili tartışmıştım hatırlarsan :) o risk çok azaldı demiştim Antalyayı yenmemizle beraber ama malesef yine çok çok ciddi şekilde var ve ben hala iddaa ediyorum fener finale çıkarsa kupayı bırakacak rakibine bizim 5. olmamız durumunda.Sen,fenerin umrunda olmaz asılır kupaya demiştin ama üçüncülüğü garantileyip hatta ikincilik durumu falan olursa fenerin o zaman kesin rakibi alır kupayı.Başakşehir eleyebilirse feneri o zaman durumlar farklı olabilir.Başakşehir sonuna kadar asılır finalde

Yaklaşık 2 ay önce ben seninle bu tehlikeyle ilgili tartışmıştım hatırlarsan :) o risk çok azaldı demiştim Antalyayı yenmemizle beraber ama malesef yine çok çok ciddi şekilde var ve ben hala iddaa ediyorum fener finale çıkarsa kupayı bırakacak rakibine bizim 5. olmamız durumunda.Sen,fenerin umrunda olmaz asılır kupaya demiştin ama üçüncülüğü garantileyip hatta ikincilik durumu falan olursa fenerin o zaman kesin rakibi alır kupayı.Başakşehir eleyebilirse feneri o zaman durumlar farklı olabilir.Başakşehir sonuna kadar asılır finalde

Hatırladım,hala aynısını düşünüyorum öyle bir şey olmaz kimse kupa kazanacakken rakibini düşünmez.Abartmayalım gereksiz kompleks bence bu.

Hatırladım,hala aynısını düşünüyorum öyle bir şey olmaz kimse kupa kazanacakken rakibini düşünmez.Abartmayalım gereksiz kompleks bence bu.
Transfer yaparken bile Galatasaraya satmayacaksınız oyuncuyu(Serdar Aziz) yoksa size oyuncumu(Serdar Kesimal) vermem diyen bir adamın başkanı olduğu camiadan bahsediyoruz :) kompleks değil kabak gibi gözümüzün önündeki gerçek bu malesef

Son düzenleme:
Aziz'in zamana,krediye mi ihtiyacı var sence :) adam istediği gibi at koşturuyor.Ölene kadar kendisi ayrılmadıkça başkanlığı garanti adamın.Diktatör gibi yönetiyor klubü.Kredi ve zaman kavramlarının en son söyleneceği adamdır aziz

Var.Fener kupayı kaybedebilir ama kesinlikle Galatasaray Avrupa'ya gitmesin gibi bir düşünceden kaynaklanacağını sanmam.

Üst Alt