Sizce Şampiyonlukta En Büyük Pay Kimin? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Şampiyonlukta En Büyük Pay Kimin?

Sizce şampiyonlukta en büyük pay kimin?

• Fatih Terim

Kullanılan: 38 79.2%
  • Gomis

Kullanılan: 4 8.3%
  • Rodrigues

Kullanılan: 1 2.1%
  • Feghouli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Belhanda

Kullanılan: 0 0.0%
  • Muslera

Kullanılan: 2 4.2%
  • Diğer...

Kullanılan: 3 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    48
353578.jpg

yer almaması sevindirdi.

Aslında %100 taraftar. Zorla teknik direktörü şutlatıp, zorla da İmparator'u getirtti. Bundan sonrasını zaten "mekanın sahibi" Fatih Terim halletti.

Terim ve taraftar tabii.

Oyuncu bazında diyeceksek kesinlikle Donk. Adam orta sahayı acayip rahatlattı. Ne kadar skora Rodri ve Gomis etki etse de Selçuk ile olmazdı o iş.

Burada aydina katiliyorum bir çok etkenin bir araya gelisi var burada asil sorulmasi gereken soru sampiyonluktaki en kritik seyler olmaliydi.
Bu bana gore nagatomo transferidir, geldiginde ne zaman lige adapte olacak diye elestirmistim tam o gunden beri herif bana inatla kusursuz oynadı.
Ve donkun bu performansi puzzlenin eksik kalan iki parcasidir bu ikisi olmasaydi sampiyon olamazdik.

Başta Terim Yonetim ve Taraftar, yoksa bu takim Tudor la asla şampiyon olamazdi. F.Terimle 10 yil sözleşme yapalim sözleşmeyi bozanda 100 milyon dolar bedel odemeli. Ya inanin F.Terim 1998 öncesinde G.Sarayin düşük olan taraftar kitlesini bile 2000 sonrasinda patlama yaşamasına sebep oldu. Bizim suan en sosyal medyada güçlü olmamızın tek sebebi genç nesli onun kazandirmasidir net...

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt