Sizce Trabzon'un Grubunda Olsaydık Kaçınçı Olurduk ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Trabzon'un Grubunda Olsaydık Kaçınçı Olurduk ?

Cevap: Sizce Trabzonun grubunda olsaydık kaçınçı olurduk ?

Belli olmaz. PSV, Bordeaux'lu guruptan sonuncu ciktik. Bordeaux o zaman onlari eledigimiz zaman kadar guclu de degildi.

Her şey bu kadar kolay değil.Liverpool,PSV,Bordeaux gibi bi grupta 4.olduk..steau bükreşe elendik.Avrupa'daki takımları küçümsemekten bunlar zaten.

2. olurduk. Avrupa kupalarında bir başkayız, helede terimde geldi.

İnter 'i TTArena ' da yeneceğimizi düşünürsek bizim 1. olma ihtimalimiz de baya yüksek 2.liğe de kesin gözle bakmayım diyorum ama bakıyorum çünkü şampiyonlar ligi 3.torbasında Bate Borisov gibi takımlar var düşünün artık

Eğer böyle birşey olsaydı; İnter ile 1.'lik için mücadele ederdik ama en kötü 2. garanti olurduk diye düşünüyorum

İnter 'i TTArena ' da yeneceğimizi düşünürsek bizim 1. olma ihtimalimiz de baya yüksek 2.liğe de kesin gözle bakmayım diyorum ama bakıyorum çünkü şampiyonlar ligi 3.torbasında Bate Borisov gibi takımlar var düşünün artık

aslında doğru. TT Arenada yenilmeyiz bence, keza dünde gördük Reale karşı öyle oynadık San Siro'da Interi kesin yeneriz. diyelimki yenildik o zaman interle bir kaç puan fark olurdu. Gruptan banko çıkardık ama ya az puan farkla 1. ya da az puan farkla 2. olurduk. Interi büyütmemek gerek. Hazır olmadığımız zamanda bile berabere kaldık. Üstelik ofansımız sıfırdı. o değilde şiikebahçe bile kadınköyde yendi onları. Milan olsa durum farklı olabilirdi ama inter milana göre bi hayli zayıf bence. özellikle avrupa kupalarında. Morunho dışında inter milana göre daha zayıf. (bence)

Bu kadromuzla istersek Inter´i de yenerdik biz aslinda. Ama 2.lik agir basiyor

Yalnız başlık biraz değişik olmuş,sanki farklı bi gruptaymışız gibi :D

Inter 1.olurdu

ikincilik için 3 takım yarışırdı ama biz daha iyiyiz CSKA ve Lille'e göre

Üst Alt