Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?


Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?1 numara kesinlikle Ali Ferahbod. Benim, televizyonun sesini kısıp Best FM'den bu adamı dinlemişliğim vardır.

Başka da kimseyi tanımam üstüne.

[video=youtube;DKXneww3iAI]https://www.youtube.com/watch?v=DKXneww3iAI[/video]
 
Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?Bir Ali Ferahbod kurbanı da burada. :)[video=youtube;N4mcgZYO5sU]https://www.youtube.com/watch?v=N4mcgZYO5sU&feature=related[/video]
 
Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?Ercan Taner Ntv'de 23 Nisan macini anlatiyordu ,actim sampiyonlar ligi maci gibi izledim :) super adam yahu
 
Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?1 numara kesinlikle Ali Ferahbod. Benim, televizyonun sesini kısıp Best FM'den bu adamı dinlemişliğim vardır.

Başka da kimseyi tanımam üstüne.

[video=youtube;DKXneww3iAI]https://www.youtube.com/watch?v=DKXneww3iAI[/video]Evet bu adam manyak.Her maç Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçındaki heyecanı yaşıyorsun.
 
Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?Ertem Şener Türk olarak..''her yerini öpeyim Rüştü''

''Gol Milan Baros , Galatasaray şimdi daha hoş''

''Gol Keita , taraftar havada,kendisi havada''
 
Cevap: Sizce Türkiye'deki en iyi Futbol Spikeri kim ?Ercan Taner :)

- pas yerden.. hagii.. nefis döndü yine.. hakan kaçtı.. hakan'a iyi bir pas.. hakan şükür açı biraz dar ama.. hakan gitti.. hakan sıyrılacak.. hakan bir çalım daha.. çerçeveyi gördü.. hakan vurdu.. gooooolllll... gooooollll... gooooollll.. golll.. golll.. golll.. golll.. kim attı kral attı.. hem de leeds'de, elland road'da.. ingiltere'de kral'ın imzası bu kralın imzası.. hagi hagi muhteşem bir pas.. kral gidiyor, kral gole gidiyor, kral duzeltiyor, ikinciyi duzeltiyor, ucuncude cakiyor.. civi gibi cakiyor.. kral cakiyor. galatasaray 2-1 onde.. hakan sukur.. hakan sukur.. hakan sukur.. iste kral..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt