Size Göre En Yakışıklı Erkekler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Yakışıklı Erkekler

Cevap: Sizce Türkiyenin en yakışıklı erkeği hangisi?

Nihat doğan ve kaan kuralın ankette olmamasını eshefle kınıyorum,Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Alaboranın olmamasını şaşkınlıkla karşılıyorum :D

necati şaşmaza oy veren 2 kişi kimliğini açıklasın :D

gözlük falan ne gerekiyosa ayarlayalım

Oyumu Kıvanc Tatlıtuğa attım ama Kadir inanır ve Kenan İmirzalıoglu'da acayip karizma adamlar.

tabiki hemşerim kıvanç tatlıtuğ adam ne giyse ne tarz yapsa yakışıyor kenan imirzalıoğluna takım elbise dışında ne yakışıyor? ki zaten takım elbisesiz görmedik onu batman bile arasıra değişik kostum giyiyo ama kenan hep aynı hiç saçı başıda hep aynı allahtan bir boy var adamda

kemal.jpg

:D

Yalnız burda bile ''toprak'' muhabbeti var lan. Birde ''hemşerisi diye adamı işe aldı, beni almadı'' diye küfür falan ederiz sağa sola. Bakıyorum da millet ''tabii ki toprağım Mehmet'e oy'' modunda. Yapmayın lan bunu.

Yalnız burda bile ''toprak'' muhabbeti var lan. Birde ''hemşerisi diye adamı işe aldı, beni almadı'' diye küfür falan ederiz sağa sola. Bakıyorum da millet ''tabii ki toprağım Mehmet'e oy'' modunda. Yapmayın lan bunu.

hmm ucu bana geliyo galiba aralarında en yakışıklısı o oldugu için öyle dedim ama kimimiz gsli diye oy kullanmış hangisi daha vahim acaba

Üst Alt