Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Cevap: Ünal Başkanın ilk senesinde sizce sözlerini yerine getirdi mi?

baskanin emeginden cok terimin emegi cok daha büyük,baskan henüz iyi oyunculari getirdigi söylenemez artik sampiyonlarligine direk katiliyoruz ve musluklari yönetimden acmasini bekliyoruz,biz türk olmiyan takimlari yenmek icin kurulduk,feneri yenerek ilk hedefi gerceklestirdik,malum ülkedeki tek yabanci külüp fener :D simdi sirada diger yabancilara geldi bizi bu anamizin ligi kesmez....

tek eksigi söz verdigi büyük flas transferler.

Gerisinde, Teknik heyet isini yapmistir, Ekonomik anlamda yonetimde isini yapmistir

ama bu konuyu yorumlamak icin bu sike surecin sonunu gormemiz lazim ( ki bu konuda notu biraz dusuk)

10 uzerinden 8 veriyorum simdilik

Basketbolda da Şampiyon olursak tamamdır . İki ana branşta iyisi ile kötüsü ile Şampiyon oluyoruz hemde ilk senesinde .Başarılıdır bence

Bu sene gelecek paralarla Transfer yönündende tatmin edici olacaktır.

Yaşadığım müddetçe gördüğüm en asil Başkan.

Bence başarının büyük bir kısmı Fatih Terim'e aittir. Transfer konusunda sezon başından beri hep aksaklıklar oldu. Drogba'dan başlayan süreç Shaqiri ile devam etti belki hep ama alınan oyuncuların kalitesinide göz önünde bulundurmalıyız. Galatasaray uzun zamandır bence böyle kaliteli oyuncular görmedi. Muslera-Ujfalusi-Eboue-Melo-Selçuk-Elmander transferleri takımın iskeletinin oturması için çok iyi ve net transferlerdi. Bence yönetim %'de 80 başarılıdır. Ama Fatih Terim faktörü göz önünde bulundurulmalı. Yabancı bir hoca olsaydı bu senede işimiz yaştı.

Yönetim ne olursa olsun başarısızdır, başarının tek mimarı FATİH TERİM ve ekibidir, 5-6 futbolcuyu hepside üst düzey borsaya bildiripte alamayan yönetimden bahsediyoruz, eğer hocanın istekleri biraz karşılansaydı Mart ayında kutlamalara başlamıştık gelecek senenin kadrosu biraz daha netti, Riera, Sercan gibi balonlar elimzde patlamazdı, Baros'la yerine oyuncu alınsaydı cok vedalasılırdı, Elmander sakat sakat oynatılmazdı, şimdi bunların hepsi seneye kaldı ki ben yönetime hala net bir şekilde transferde güvenmiyorum ve söylüyorum kimse temmuza kadar transfer beklemesin.

Basketbol'da yine aynı şeyler geçerli Savoviç yerine iyi bir oyuncu alsalardı şimdi belkide final-4 oynuyorduk, ligde şampiyonluk garantiydi, Türkiye kupası bizimdi ama yine kocumuzun agır basması sonucu normal sezonu lider bitirdik, bayan basketbolunda Ceyhun Yıldızoğlu'nun arkasında durarak hata yaptılar, erkek voleybolda transferde sıkıntı yasadık, bayan voleybolda sube dırektorun daha karısını ıkna edemedı, kimse yonetımı basarılı ılan etmesın sakın.

dünya çapı golcü sözünü daha tutmadı inş bu yaz onuda tutacak..

Kendi de söyledi zaten büyük isimleri alamadıktan sonra tamamiyle Fatih Hoca'ya güvendik diye. Transfer dışındaki konularda oldukca başarılı oldukları söylenebilir. Transferle ilgili notu da Şampiyonlar Ligi'ne direk katılacak bir takıma yaptıkları takviyelerden sonra vermek gerek.

Cevap: sizce Ünal Başkan İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Dün yedek klubulerıne baktım, adamların hepsi ılk onbir kalıtesı bızımkılerı hepınız bılıyorsunuz..Şimdi sizce Yönetim mi başarılı Yoksa Fatih Terim mi??

Cevap: Sizce Ünal Başkan İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Bu takım geçen sene ondan önceki sene yerlerde süründü. Herşeyi bir anda değiştirmek o kadarda kolay değil. Fatih Terim'de hep söyledi zaten; "Şuanda bir dönüşüm sürecindeyiz ve önümüzdeki sezon bunu tamamlamak istiyoruz." diye. Bu başarıda herkesin emeği var.

Adamın yaptığı bütün transferler takıma katkı sağladı daha ne

Fatih Terim i zaten yönetim getirmedi öyle kafasına esti ve ben şu takıma teknik direktörlük yapiyiim dedi.

Hatalari olsa da diger takimlarin veya bizim bir onceki baskanimizla karsilastirinca karnesi cok iyi baskanin.

Devre arası takıma katkı sağlıycak daha kaliteli birini alabilirdi şampiyonluğun son maça kalması çok kötü bir durum.Ancak devre arası yapılan transferlerin takıma uyumu şimdiye kadar dünyanın her yerinde düşük olduğu için Fatih hocada Başkanda çekimser davrandı.

Ama genel anlamda eski yönetimlerimize göre çok çok iyidi şampiyon olsakta olamasakta izlerken gurur duyduğumuz bir takım yarattılar Fatih hoca ile birlikte

Dün Fenerbahçe'den şanssız bir gol yemiş ve şampiyonluğu vermiş olsaydık, burası Ünal Aysal ve yönetim aleyhinde yorumlarla dolu olurdu.

Yönetimin çok iyi yaptığı işler oldu ama kritik hataları da oldu.Bu sene için genel olarak başarılı denilebilir ancak bahsettiği o vizyonunu, Avrupa takımı yaratma hayalini önümüzdeki sene göreceğiz.

En büyük artısı ve doğrusu İmparatoru getirmekti.

Birde söyle bakmak lazim,

Türk futbolunda yönetim ve baskan Sampiyonluk olmayinca basarisiz olur! bu nedenle sinifi gectiler, ama her an sallanabilir koltuklari.

önümüzde daha cok kararlar verilecek bu nedenle yorum yapmamiz cok zor. bu "basarilimi basarisizmi" anlayisi cok hasas ve Galatasaray Adina sadece Avrupada basaridan sonra bir kabul verilir.

Helal olsun enkaz devraldı ama başa İmparatoru getirerek şampiyon bir takım yarattı..

Sıra Şampiyonlar Liginde başarıdır artık, umarım iyi oyuncular transfer eder başkan

Üst Alt