Sizce Yönetim, Fatih Terim'e Mobbing Uyguluyor mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Yönetim, Fatih Terim'e Mobbing Uyguluyor mu?

sizce yönetim fatih terimi mobbing uyguluyor mu ?

• Hayır uygulamıyor

Kullanılan: 42 62.7%
  • Evet uyguluyor

Kullanılan: 20 29.9%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 5 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    67
Galatasaray’da işler gerçekten kontrolden çıkıyor.. Hatta çıktı bile.. Galatasaray başkanı ile hoca arasında ipler tamamen kopmuş görünüyor.. Hoca transfer konusunda başkana cevap verirken başkan da transfer konusunda hocaya cevap veriyor.

Galatasaray camiası Acilen Fikri temelde değişime gitmeli. Yoksa bu iş hiç iyiye gitmiyor arkadaşlar. Camia içinde Seçim artık açık ve net şekilde konuşulur oldu. Ve bu camia için de en doğrusu demokrasinin işlemesi ve camianın seçime gitmesidir.

Hoca diyor ki ben karışmıyorum ne yaparlarsa yapsınlar, başkan diyor ki o kadar genç aldık niye oynatmıyorsun, bari onlarla kaybetseydik. İş artık ciddi manada inatlaşma yoluna gidiyor. Camia buna müdahale etmeli yoksa bu sezon için hiç kimse bir şey beklemesin.

GS bu süreci Aysal zamanında da yaşamış Eleman olayı sonrası Terim kovulmuştu.. şimdide başkanın Hoca hakkında söyledikleri var. Çağırsam 2 dakika içinde koşarak gelir öyle de olmalıdır. Bu söz hocayı rahatsiz edecektir. Bunun yansımasını Erzurum maçından sonra göreceğiz diye düşünüyoruz.. Galatasaray camiası çok geç olmadan bir secim kararı almalı ve kulübün yeni bir anlayışa ihtiyacı olduğunu buna destek verilmesi gerektiğini düşünüyoruz..

Bu süreç devam ederse Radikal hamleleri göreceğimizi düşünüyoruz.. ilerleyen dönemlerde bunu yaşayacağız..

Mustafa Cengiz yönetimi gelmiş geçmiş Galatasaray başkanları arasında ilk 3'e girer ama artık bence miadını doldurdu. Yaptığı en iyi iş olarak FİFA ile 3 yıllık finansal fair play anlaşması yaparak takımın Avrupa Kupalarına katılamama cezası almasını engellemesiyle hatırlanacak. Hoş Avrupa kupalarına katılmama cezası alsak daha iyiydi çünkü Avrupa'da hiç bir varlık gösteremedik, bilmem kaç maçta kaç galibiyetimiz var, bir kez olsun gruplardan çıkamadık. 2 sene üst üste şampiyon olmamızı başarıdan saymıyorum çünkü Galatasaray zaten daha önce 4 kez üst üste şampiyon olmuştu. Yaptığı en kötü işler olarak da Diagne'ye 13 milyon euro vermesi ve 35 yaşındaki Falcao ile 3 yıllık 5 milyon euro'dan maaş sözleşmesi yapması. Faruk Süren'den daha başarılı bir başkan daha gelmedi. O dönem Avrupa'da UEFA Kupasını da almıştık. Son dönemlerdeki Avrupa başarısızlığımızda dahi yine de Mustafa Cengiz, eski Dursun Özbek, Ünal Aysal, Özhan Canaydın ve Adnan Polat gibi yönetimlerin çok çok üstünde. Yiğidi öldür hakkını ver. Sezar'ın hakkı Sezar'a. Ünal Aysal döneminde Sneijder, Melo, Ujfalusi, Elmander, Drogba gibi yıldız oyuncular geldi ve Real Madrid'e şampiyonlar ligi çeyrek finalinde kıl payı elendik tamam belki Avrupa'da başarı geldi ama saydığım oyunculardan hiç biri para kazandırarak gitmedi. Oyuncu satışı gerçekleştiremeyince de Ünal Aysal başkanlığı bıraktığında ardında tonlarca borç bıraktı. Biz taraftar olarak Avrupa'daki başarıya bakıyoruz ama işin bir de ekonomik boyutu var. Mustafa Cengiz geçirdiği rahatsızlık sonucu ve yaşı itibariyle de artık dinlenmeli ve Galatasaray'a genç, dinamik, koşturan, 24 saat çalışacak, hükümete yakın, ikili ilişkileri iyi olan, iletişim kabiliyeti yüksek, siyasi bağlantıları olan ve dahası zengin bir başkan gerekiyor. Fatih Terim'e hoca olarak pek değinmek istemiyorum. Yanlışları doğruları var ama her şeyden önce iyi Galatasaraylı. Her şeyden önce o da bir insan olduğu için her insan gibi egoları olabilir, kaprisleri olabilir ama bence şuan için Galatasaray'a Fatih Terim'den başka bir teknik direktör hocalık yapamaz buna yabancı Alman koçlar da dahil. Hiçbir zaman kimseyle kötü ayrılmamalıyız ne Başkanla, ne Teknik Direktörle ne de herhangi bir oyuncumuzla. Adabıyla eleştirip gerektiğinde teşekkür edip güle güle demesini bilmeliyiz. Küfür etmek, kötü söz söylemek bizim gibi bir camianın taraftarına yakışmaz.

Evet ya kesin mobbing vardır!!

Zamanın da ;

Tüpçü'de mobbing yapmıştı,
Aysal'da mobbing yapmıştı,
Milan başkanı da mobbing yapmıştı,
Özhan'da mobbing yapmıştı,

Ama Ahmet Çalık'i oyuna forvet diye sokan adamın hiç bir suçu yoktu.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Hoca'nın da haklı olduğu yönler var , Başkanın sadece Alınan genç oyuncular ile ilgili açıklamasını doğru buluyorum Neden Kerem, Oğulcan Hiç oynamıyor. Ömer bayramdan daha mı kötü bu adamlar oynamayacaksa neden alındı. Terim Bilerek oynatmıyor yönetime tepkisini böyle koymaya çalışıyor belkide.

Yanlışları doğruları var ama her şeyden önce iyi Galatasaraylı. Her şeyden önce o da bir insan olduğu için her insan gibi egoları olabilir, kaprisleri olabilir ama bence şuan için Galatasaray'a Fatih Terim'den başka bir teknik direktör hocalık yapamaz buna yabancı Alman koçlar da dahil.

bence bu bakış açısı galatasaray'ın büyüklüğünü küçümsemektir. fatih terim öncesi galatasaray'ın avrupa kupalarında çok büyük zaferleri vardır, şampiyon kulüpler yarı finali, kupa galipleri çeyrek finali, frankfurt, manchester, barcelona zaferleri, koskoca şampiyonlar liginin statüsünü değiştirmiş takımdır galatasaray. fatih terim'le avrupa kupalarında kupayı kazandığımız 99-2000 ile cluj, braga, schalke zaferlerini yaşadığımız 2012-13 sezonu dışında başka hiçbir başarımız yok maalesef.. hatta son büyük avrupa zaferimizi bile mancini zamanı real-juventus grubundan üst tura çıkarak gerçekleştirmiştik.. tüm bu gerçeklik ortadayken fatih terim dışında hiçbir teknik direktör galatasaray'ı çalıştıramaz demek galatasaray'ı küçümsemektir benim gözümde.. güçlü bir yönetim ile doğru bir yapılanma, günümüz futboluna uygun bir teknik direktör ile galatasaray yine 90'lı yıllardaki avrupa zaferlerini yakalayabilir..

Duygun Yarsuvat: "Galatasaray başkanı her konuda bu kadar çok konuşmaz, kendi futbolcusunu hedef almaz. Taraftar konuşur, tepki gösterir. Yorumcu eleştirir. Ama başkan bunu yapmaz. Fatih Terim ile çalıştıkları, teknik adam o olduğu için şanslılar." (via @AliNaciKucuk )

Faruk Süren: “Pardon ama Mustafa Cengiz zorla mı aldı Falcao’yu! Oyuncular da, gelen de, giden de, mevcut kadro da bu yönetimin politikası çerçevesinde oluştu. Fatih Terim bu açıklamalar ile adeta yapayalnız bırakılmış durumda. Gerçi bu yeni bir şey değil." (via @AliNaciKucuk )

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Duygun Yarsuvat:"Galatasaray’a yakışmaz. Futbolcu bundan etkilenmez mi? Yönetimlerde bir idareci transferle, futbolla meşgul olur, açıklama yapar. Teknik konularda Terim’i rahat bırakmak gerekir."

Duygun Yarsuvat:"Kendisi çok şanslı. Bir üye söylemişti “Kadir gecesi doğmuş” diye. Cidden öyle. Fatih Terim ile çalıştıkları, teknik adam o olduğu için şanslılar. Yoksa bu başarılar olmazdı esasında. Galatasaray’ı ve takımı Fatih Terim tutuyor ayakta!"

Faruk Süren:"Aynı dünyaları paylaşmıyorlar. Galatasaray’ın oynatmak zorunda olduğu futbolcuları hedef almak doğru bir düşünce tarzı değil."

Faruk Süren:"Galatasaray ocak ayına kadar bu 3 futbolcudan katkı almaya mecbur. Çünkü kontratlı oyuncusu. Bu açıklamalar Fatih Terim’in de işini zorlaştırıyor, zora sokuyor."

bence başkan içten içe arda turan transferinden dolayı tükürdüğünü yalamış pozisyonuna düşmüş olmayı hazmedememiş olabilir. hatırlayın geçen sene devre arası neler dediğini.. tüm o dediklerinden sonra arda turan transferi başkanın otoritesini sıfıra indirdi.. yani halk deyimiyle kestaneyi çizdirmiş olduğunun kendide farkındadır.

önceki bu mesajımın altını doldurmadığımı farkettim, hemen onuda ilave edelim. M.Cengiz A.Gökçe'ye ne söyledi en son; "Fatih Terim'i çağırsam koşa koşa gelir" .
Bu demecin altında kesinlikle arda turan transferi ezikliği yatıyor. Terim'in kendisine tükürdüğünü yalatmış olmasını hala hazmedememiş belli ki, otoritenin kendisinde olduğunu cümle alem bilsin diye böyle bir demeç vermiş.. Halbuki hepimiz çok iyi biliyor ki durum tam tersi, yani terim m.cengiz'i çağırırsa koşa koşa giden m.cengiz olur..
koskoca galatasaray başkanının bu kadar aciz durumlara düşmesi çok acı.. eskiden galatasaray başkanları camianın reisi olarak bilinirdi, şimdi ise otorite olduğunu icraatleriyle değil gazetecilere verdiği röportajlarla ispatlamaya çalışan bir gariban görüntüsü çizmekte koskoca galatasaray başkanı :(

Faruk Süren:"Aynı dünyaları paylaşmıyorlar. Galatasaray’ın oynatmak zorunda olduğu futbolcuları hedef almak doğru bir düşünce tarzı değil."

Faruk Süren:"Galatasaray ocak ayına kadar bu 3 futbolcudan katkı almaya mecbur. Çünkü kontratlı oyuncusu. Bu açıklamalar Fatih Terim’in de işini zorlaştırıyor, zora sokuyor."

Zaten takımın en kilit oyuncularına indirim yapmadı diye mobbing uygularsan ve bunları kesebilecek oyuncu transfer yapmazsan hocaya otomatik mobbing uygulamış oluyorsun. Mahalleden muhtar getirsek hatta muhtarı geç bakkal getirsek bunlardan daha düzgün yönetir.

Duygun Yarsuvat:"Galatasaray’a yakışmaz. Futbolcu bundan etkilenmez mi? Yönetimlerde bir idareci transferle, futbolla meşgul olur, açıklama yapar. Teknik konularda Terim’i rahat bırakmak gerekir."

Duygun Yarsuvat:"Kendisi çok şanslı. Bir üye söylemişti “Kadir gecesi doğmuş” diye. Cidden öyle. Fatih Terim ile çalıştıkları, teknik adam o olduğu için şanslılar. Yoksa bu başarılar olmazdı esasında. Galatasaray’ı ve takımı Fatih Terim tutuyor ayakta!"

Kacan başkanın yerine gelen 3kupali Duygun başkanı bu açıklamalarından dolayı kutluyorum. :tbr::tbr:

Fatih hoca gencleri oynatmıyor genclere şans vermiyor çünki yönetime tekrar seçilmesi için büyük bir avantaj sağlar..
Terim gençleri parlatacak yönetimde satacak kısacası yönetim terimin sırtından caka satıp tekrar seçilecek...Terim yönetimin gitmesini istedigi için gençleri oynatmıyor zaten her roportajında yönetimin alimdada satiş dada beceriksiz oldugunu söylüyor...
Bugün kerem akgün, oğulcan,Ali Yavuz sekidika devre arasına kadar 20 maç ta oynasa 2 si patlama yapsa buyur sana en az 30 milyon euro para devre arasında...Yeniden takım kur sampiyon ol sonra yönetim yesin kaymağını :) Şu darboğazda klübe 30 milyon Euro giriş demek yönetimin elinin bi hayli güçlenmesi demek...
İşte terim bunların olmasını istemiyor....Yönetimin gitmesi için
Tabi bu benim nacizane fikrim..
Ben ne okudum böyle.

Screenshot_20201022-105200.jpg

sent via GSC

Taraftar bölünmüş durumda Fatih Terim mi Mustafa Cengiz mi bir 3. grup ise ikisinin de gitmesini istiyor. Bana göre Fatih Terim kalsın Mustafa Cengiz gitsin. İyi bir başkan gelsin. Fatih Terim'e bir sezon daha kredi tanıma taraftarıyım. Sonra bakarız durumuna.

Taraftar bölünmüş durumda Fatih Terim mi Mustafa Cengiz mi bir 3. grup ise ikisinin de gitmesini istiyor. Bana göre Fatih Terim kalsın Mustafa Cengiz gitsin. İyi bir başkan gelsin. Fatih Terim'e bir sezon daha kredi tanıma taraftarıyım. Sonra bakarız durumuna.
Hali hazırda son iki sezonun içine etmiş bir hocadan ne gibi bir beklentim var?
Hadi diyelim bu sene transfer yapmadılar.
Geçen sene bir ton transferde yapıldı ona rağmen rezil etti bizi.

iki tarafta kendine çalışıyor özellikle hoca egosunu her şeyin üstüne koyuyor.
Bu saatten sonra bize fayda gelmez.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Üst Alt