Size En Büyük Hayal Kırıklığı Yaşatan Futbolcumuz Kim Oldu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size En Büyük Hayal Kırıklığı Yaşatan Futbolcumuz Kim Oldu?

Sizi en cok hayalkirikligina ugratan futbolcumuz kim?

• Kullanılan toplam oy
    65
Aslinda bence basarili gibi gozuksede aldigi paraya oranla bakildiginda dolandirildik desem abartmis olmam. Cok sevdik ama tam bir hayal kirikligi oldu. Aldigi paranin altinda ezildi.

hamit nami diger bay risk

adam gelirken dengelerin agzina sicti. 3.5 milyon euro senelik para. vs fenerin elinden abdurrahim zorla almisti yanlis hatirlamiyorsam. zar zor esofmanlari giydirip idmana cikarmistik. 2-3 sene sonra bir transfer doneminde herif geldiginden beri takima zerre katki yapmamis, kalkip sezon oncesi "7-8 tane futbolcu alip takim ici dengeleri bozmamiz dogru olmaz" gibi kendi haddine olmayan aciklamalar yapti. kaybettigimiz bazi milli maclardan sonra kamera karsisina gecip arkadaslarini otobusun altina atanda bu dallama.

bakin gorun 1-2 sene sonra mamasi bitince yine kulube sokulmaya baslayacak. yonetici veya gorevli olmak isteyecek.

Acaba hangisini saysam...

Beklenti / Maliyet / Performans kıyaslaması üzerinden yola çıkarsak...

İlk aklıma gelen ağır faturalar Hamit ve Amrabath..

Özellikle Amrabat ,Kayseride ortalığı parçala, Fas milli Takımında dünya yıldızlarını sıraya diz, peşinden sürükle.......

Cimboma gel , 300-500 m2 içinde sıkış kal.....

Galatasaray ın değil benim bile hayatımın en büyük hayal klırıklığı neredeysee..

Frank DeBoer baya rezaletti. İnamoto'yu geldiğinde baya iyi anlatmışlardı,ülkeye gelen ilk Japon futbolcuydu ama fos çıktı. Ama tartışmasız en büyük hayal kırıklığı; Elano.

Geldiğinde ManCity ve Brezilya Milli Takımında banko oynayan bir oyuncuydu. İlk maçında müthiş gol attı ama sonra olmadı.

Frank DeBoer baya rezaletti. İnamoto'yu geldiğinde baya iyi anlatmışlardı,ülkeye gelen ilk Japon futbolcuydu ama fos çıktı. Ama tartışmasız en büyük hayal kırıklığı; Elano.

Geldiğinde ManCity ve Brezilya Milli Takımında banko oynayan bir oyuncuydu. İlk maçında müthiş gol attı ama sonra olmadı.

Aklıma gomis ve belhanda geldi hemen...:38573:
Bakalım onlar ne yapacaklar..:confused:

Linderoth beklentileri karşılayamamaktan çok sakatlıkla boğuştu.
Elano benim aklımda çok kötü izler bırakmamış.
Hamit de "hayal kırıklığı" çizgisini bir tık aştı sanki, ilk sene fena değildi.
Jo geldiğinde çok sevinmiştim. Love ile birlikte tozu dumana katıyorlardı CSKA'da. Hayal kırıklığı oldu bana o adam.
Misimovic'e bayılıyordum gelmeden önce. Sanırım bana en çok koyan o olmuştur. Yakın dönemde de De Jong.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt