Size Göre Devre Arası Gönderilmesi Gereken Yabancılar? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre Devre Arası Gönderilmesi Gereken Yabancılar?

Size Göre Devre Arası Gönderilmesi Gereken Yabancılar?

• Fernando Muslera

Kullanılan: 14 16.1%
  • Mariano Ferreira

Kullanılan: 40 46.0%
  • Martin Linnes

Kullanılan: 0 0.0%
  • Maicon Roque

Kullanılan: 78 89.7%
  • Yuto Nagatomo

Kullanılan: 1 1.1%
  • Ryan Donk

Kullanılan: 25 28.7%
  • Fernando Reges

Kullanılan: 23 26.4%
  • Badou Ndiaye

Kullanılan: 12 13.8%
  • Sofiane Feghouli

Kullanılan: 11 12.6%
  • Younes Belhanda

Kullanılan: 38 43.7%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 39 44.8%
  • Henry Onyekuru

Kullanılan: 23 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    87
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Belhanda dedim. Asıl öncelik Selçuk ve Eren'in gitmesi. Bu yönetimin Mariano, Fernando, Feghouli gibi oyunculardan daha iyilerini getirebileceğine inanan var mı ?

Linnes, Feghouli, Nagatomo ve kendine çeki düzen vermesi şartı ile Muslera dışında hepsi.

Ben büyük bir merak ile bekliyorum çünkü kendi kendimize gelin güvey oluyoruz gibi. Devre arası transfer daha zordur ve malum iş bilen bir yönetimimiz yok.

Belhanda, Belhanda, Belhanda.

@Kenan Ünal Muslera'yı genel açıdan diyorsan bilemem ama, bugün maçı izlemedim ama radyodan dinledim. Anladığım kadarıyla 1 puanda Muslera'nın katkısı büyük.

Maicon ve mariano kesin

Feghouli ve belhandadan "en az" biri

Bu ciddi bir maas bosaltmasi saglar , alabilecegimiz adamlarin talepleri yuzunden vazgecmemize engel olur

Ya da illa hem belhanda hem de feghouli kalacaklarsa , alinacak adamlarin bir tik dusuk kalibre olmasini kabullenmek zorundayiz

Maicon ve mariano kesin

Feghouli ve belhandadan "en az" biri

Bu ciddi bir maas bosaltmasi saglar , alabilecegimiz adamlarin talepleri yuzunden vazgecmemize engel olur

Ya da illa hem belhanda hem de feghouli kalacaklarsa , alinacak adamlarin bir tik dusuk kalibre olmasini kabullenmek zorundayiz
Bunların yapacağı transferlerin 1 tık düşük kalibreli olanı umut bulut boutaib falan

Dogrudur . O yuzden cok para alan ve az alan ama hic is yapmayanlardan kurtulma senesi bu

Eren tarik selcuk basta .. sonra mariano maicon gibiler . Mumkunse belhanda feghouli

Su asamada cok iyi teklif gelmedikce garry , muslera , linnes , fernando kalabilir , nagatomo keza

Yigit sutlanmali

Mahir kiralik olarak antuya verilsin

Alpay'in rutbesi bu donem de dusurulmeli

Unsal uA foruma bonservisiyle verilsin

Velhasil kelam Gokhan Sancak Admin forumu hizaya getirmeli artik

Bu listede ilk sirayi Mariano ve ndiyaye hak ediyor. Beklentilerin cok altinda kaldilar.
Onyekuru ve Rodrigues ise bu lige biraz ciliz kaliyorlar. Hollanda gibi liglerde is yaparlar, sett savunma karsisinda cok etkisiz kaldigina defalarca sahit olduk. Ozelikle beni en cok sinir eden bu adamlarin tek ozelligi hizli olmasinin disinda baska ozelikleri olmamasi. Defalarca sahit olduk, bu ikili her top kaybi bize kontra atak ile dondu. Dunde aynisi oldu.

Bize daha iyi kanat oyunculari lazim, topu tutan, sut cekebilen ve rakip sahada pas oyununu oynamasini bilen oyuncu lazim.

Ndiyaye fiasko oldu, gercekten nasil 16ya sattik, inanmakta zorluk cekiyorum.

Mariano, fernando, belhanda ve donkta gidebilir...

Muslera, nagatomo ve linnes disinda hic bir yabanci kalmasin. Bu sezon pek etkili olmadilar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt