size göre efsane diziler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

size göre efsane diziler

Cevap: Size Göre Efsane Dizi Hangisi?

Dün akşam TV7 de gördüm bir tuhaf oldum gene. Ekmek Teknesi diyebilirim. Kurtlar Vadisi ( Pususuz ) ini de unutmamak lazım çok farklı bir olay ;)

Özellikle de su sahne muhteşemdir benim için...

yerdeki karıncayı görür;

şu karıncaya can veren rabbim bağışlar mı ki seni? hey mübarek; şunun çalımına bak hele! yaz geliy zaar. yaz gelmekte, sen gitmektesin. ah sultan, hancıların sultan. hele dön de bir halına bak şimdi. hele dön de bi bak şimdi." ... ah sultan hancıların sultan...

https://www.youtube.com/watch?v=fl6iDD9ZYQE

İlk defa duyuyorum bu diziyi:confused:

Bana göre cok şey kaçırmıssın muhtesem bir diziydi hem oyuncuları hem görüntüleri hem de senaryosu ile :)

Sonradan cok tuttu diye Hatırla Sevgili çekildi ama yönetmeni ve senaryosu Cağan Irmak'a ait olmadıgı için cok havada kaldı. 1970'leri merak ediyorsan bu diziyi izle derim.

Bana göre cok şey kaçırmıssın muhtesem bir diziydi hem oyuncuları hem görüntüleri hem de senaryosu ile :)

Sonradan cok tuttu diye Hatırla Sevgili çekildi ama yönetmeni ve senaryosu Cağan Irmak'a ait olmadıgı için cok havada kaldı. 1970'leri merak ediyorsan bu diziyi izle derim.

Sağlık olsun be renkdaş:)

Üst Alt