Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Size Göre En Güzel Gezegenler?


En güzel Gezegen?


  • Kullanılan toplam oy
    7
Merhaba arkadaşlar,

Ve bir kural koyduk bu konu için.Google reklamlarını cinsel içerikli sayfalara yerleştirmeyi reddediyor. Bizim de her sayfamızda var. Dolayısıyla portal galerilerini de kapattık.


Güzel gezegenleri hatlarıyla değil, daha masum (ör: yüz güzelliğini ön plana çıkaran) resimlerle paylaşmanız gerekiyor artık paylaşım yaparken.Diğer türlü sorun çıkartacak bir paylaşım silinecektir.Moderasyon açısından "bu kurala uymayan" o tarz mesajları da raporlamanız bizim işimizi daha kolaylaştıracaktır en azından takibi daha rahat yapabiliriz (ve lütfen abartmadan,her paylaşımı raporlamak gibi şeyler yapmayın).

Anketin görselleri aşağıdadır;

Barnard's StarPSR B1257+12 A51 Pegasi bPSR B1620-26bGliese 876dKepler-11fKepler-452b


Diğer seçeneği için güneş sisteminden faydanabilirsiniz.
 
Seçeneklerde bir tane bile Güneş sisteminden gezegen yok. Nedir bu yabancı sevdası? Bari Dünya'yı seçeneklere koysaydın.

Satürn diyorum efendim. Halkası çok hoş.
 
Homo sapiens canli turunden Homo Deus turune gecis doneminin basindayiz. 300-500 sene sonra o gezegenleri veya cevremizdekileri kolonize etmis oluruz. Beyin ve ic organlarimizin insan yapimi suni organ yani yari insan yari tanri gibi oldugunu dusunun. 2000 sene oncesinin antik caglarinda yasayan atalarimiza tanri nedir diye sorsalar tanriyi ucabilen, hayvanlarla konusabilen, dagi parcalayabilen, yagmur yagdiran, bize isik getiren, gecelerimizi aydinlatan, hastalari iyilestiren bir varlik olarak tanimlayacakti. Dun sadece tanrilarin yapabilecegi dusunulen herseyi bugun insanlar teknolojileriyle basarabilmekte.

Insanoglu bugun ölümlü yani mortal canli olmaktan öldürülmeden ölmeyen “amortal” canli olma yolunda. God-like. Tanri gibi ama tanri degil.

Bu durumun iyi yonleri oldugu gibi cok kotu yonleride var. Homo Deuslar arasi finansal ayrimin dahada kutuplasacagi ongorulebilir. Bugun en yeni teknoloji urunlerini iphone laptop vs almaya maddi durumu yeten, hastalandiginda organ nakline ihtiyaci olup saglik sektorunun sagladigi en iyi doctor ve artificial organlari alip ömrünü uzatabilen insanlarin oldugu gibi gelecekte Homo Deus oldugumuzda kendi organlarini en yeni upgrade’lerle guncelleyen insanlar olacak. Fakirlerin is bulmakta guc cekecegi, bugun sosyete gariban diye tabirledigimiz iki canli insan turunun gozlerimizin onunde iki farkli ture degisecegi bir dunya olma yolunda hizla ilerliyoruz
 
Son düzenleme:
hepsine gittim ama davulun sesi uzaktan hoş geliyor diyebilirim

dünyamız bir cennet değerini bilelim, diğer gezegenlerde yaşayanlar kan ağlıyor
 
Üst Alt