Size Göre En Objektif Spor Yazarı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Objektif Spor Yazarı?

Cevap: Size göre en objektif spor yazarı ?

Valla ben Erman Toroğlu dedim.Hiç olmazsa adam ne gördüyse söylüyor.

Ali Ece'yi kişisel olarak tanırım. Kendisi her ne kadar objektif gibi davranmaya çalışsa da hasta bir Beşiktaş taraftarıdır.Ve ne yazık ki kendisi ile tüm sohbetlerimizde fanatiklik belli oluyor.

Ojektif olmasinlar,ama futboldan anlasinlar.

Dünyanin en objektif adami gelip "Melo 10 numara giyniyor,ama önde fazla katkisi yok" dese,ne yazar.

Ali Ece cok fanatik bi Besiktasli,dogru.Ama Reyting olsun diye yalan söylemiyor,ve futboldan hele futbolun tarihini cok iyi biliyor.

Yorumlara hic bakmadan Ugur Meleke demiştim, herkesin aynı düşünmesi güzel.

Açıkçası bana göre hiçbiri objektif değil. hepsi reyting esiri... hepsi " köpek adamı ısırınca değil adam köpeği ısırınca haber olur " mantığına sahip insanlar...

yani dürüstülk objektiflik 2. bile değil en son planda... Günümüz parasal dünya ( The world of money ) 'sında bunu bulmak imkansıza yakın.

Objektiflik adına yapıyormuş gibi görünenlerde ya arkalarına güvenecekleri bir gücü almışlar, ya da en başta söylediğim mantıkla aykırı konuşmak uğruna birşeyler söyliyorlar...

Yoksa çoğu gerçek düşüncelerini değil söylenmesi istenilenleri söylüyor... bir anlamda sufle alıyorlar...

Bugün bir spor yazarı FB aleyhine yazsa yarın kuvvetli bir tehdit karşısında 180 derece olmasada usul usul dönmeye başlıyor...

çünki " BU DÜNYADA ANCAK BAZILARININ İSTEDİĞİ KADAR DÜRÜST OLUNABİLİR " ... fazlası yasak !!!

Demirkola oy verdim ama Melekeye vermemek için kendimi baya zorladım. Bu ikisinden gerisi yalan.

Üst Alt