Size Göre En Yakışıklı Erkekler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Yakışıklı Erkekler

Cevap: Sizce Türkiyenin en yakışıklı erkeği hangisi?

Kıvanç bence.Kenan abartının önde gidenidir, ben M.sarptan bi farkını görmüyorum açıkçası.

Onur anlasiyoruz inanamiyorum :ays: Kenani turk erkegi begenir konusunda da anlasiyoruz :ays: Hayirdir insallah :ays: Neden biliyor musun, cunki turk erkegi sevmez sarisin, renkli gozlu erifleri. Kendilerini temsilen esmer biri lazim. Ortalama boy 160-170 oldugu icin de hazir kenan uzun diye her turlu kenan derler. Halbuki o burunla imkani yok o adama yakisikli denmez. Guzel guluyor sadece, hepsi o :ays:

Kıvanç Tatlıtuğ kesinlikle.

18349_294154805618_262872760618_5037080_2217822_n.jpg

Her konuda işin içine Arda'yı katmayı kes.

Cümleni dikkatli kullanırsan sevinirim. İstedigim kişiyi derim bu seni ilgilendirmez.

Kenan en karizması. Adam dalyan gibi. İstediğin kadar vücut yap-kas çalış öyle birşey olmaz. Bir el var zaten kürek gibi Abdurrahman Dilipak'la yarışır. Bir de çok güzel güler.

Kıvanç daha yakışıklıdır denilebilir ama bunlar benim tipim değil yine de:D

Baktığımız zaman bir Brad Pitt, Johhny Depp, Robert Downey, Benicio Del Toro değil yani bu adamlar...

Şu an için şöyle budur kesinlikle diyeceğim biri pek yok ama eskiden olsa ...

resim009e.jpg
herhalde banko favorim olurdu adamı allah çok biçimli yaratmış lan :D

Cüneyt Arkın niye yok bu arada? Geçmişini falan da katacaksak onun üstünde adam yoktur Türkiye'de...

b780669442_422294504442_2744.jpg

1.jpg

497da8846acda84e00016d34d685eec277e38db1l.jpg

kenan-idol_640.jpg

0.jpg

05f971b5ec196b8c65b75d2ef8267331_1.jpg

Kenan Abinin babası daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)

Şu oylama kızların da eşit oranda olduğu bir forumda yapılsaydı Mehmet Günsür ilk 5'i rahat zorlardı.0 oyu olmazdı.

Ama birinci yine Kenan olurdu, ikinci Tarkan, üçüncü de kız suratlı Behlül olurdu.

Üst Alt