Size Göre En Yakışıklı Erkekler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Yakışıklı Erkekler

Cevap: Sizce Türkiyenin en yakışıklı erkeği hangisi?

abdulhey_resimleri6.jpg

:D

En yakışıklı ünlü diye açsaydın bari başlığı.75 milyonluk bir ülkede elbette bu listedeki insanlardan daha yakışıklı kişiler mevcuttur.

Şıklardan Kıvanç derim.

Ama bence en iyisi Engin Altan Düzyatan.

En yakışıklı ünlü diye açsaydın bari başlığı.75 milyonluk bir ülkede elbette bu listedeki insanlardan daha yakışıklı kişiler mevcuttur.

Sizce Türkiyenin En güzel kadını hangisi basligi da ayni hesap. Zaten unluler arasindan birini soyluyorsun, komsunun kizi daha guzelmis kim takar. Egleniyoruz burda. Her halti ciddiye almasak diyorum?!!

Sizce Türkiyenin En güzel kadını hangisi basligi da ayni hesap. Zaten unluler arasindan birini soyluyorsun, komsunun kizi daha guzelmis kim takar. Egleniyoruz burda. Her halti ciddiye almasak diyorum?!!

Her haltı ciddiye alacak bir durum yok burda.Sadece ünlü kelimesini başlığa iliştirseydin daha iyi olurdu dedim ve gerekçesini söyledim.Böyle bir başlık açılınca genelleme yapılmış oluyor çünkü.

Burak Özçivit denen eleman baya bi yakışıklı.

Not:Farklı yere çekeni vururum.

Her haltı ciddiye alacak bir durum yok burda.Sadece ünlü kelimesini başlığa iliştirseydin daha iyi olurdu dedim.

Ne gerek var? Mesela simdi senin disinda herkes aslinda basligin unlulerden ibaret oldugunu anlamadi ve 70 milyonluk nufusu anketteki kisilerin temsil ettigine mi inandi? Sen mi akillisin, herkes mi aptal, nedir yani?

Ne gerek var? Mesela simdi senin disinda herkes aslinda basligin unlulerden ibaret oldugunu anlamadi ve 70 milyonluk nufusu anketteki kisilerin temsil ettigine mi inandi? Sen mi akillisin, herkes mi aptal, nedir yani?

Öyle yapsan daha iyi olurdu diye önerimi sundum ve gerekçemi belirttim bu kadar basit.

Gereksiz önerilerini ve gerekçelerini kendine sakla. Bu kadar basit.

Buna karar vermek senin elinde değil.Forum yönetimi bana söz hakkı verdiği müddetçe bütün önerilerimi ve gerekçelerimi forumla paylaşabilirim her ne kadar sana gereksiz gibi gözükse de.

Üst Alt