Size Göre Gitmesi Gereken Yabancılar? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre Gitmesi Gereken Yabancılar?

Size Göre Gitmesi Gereken Yabancılar?

• Kullanılan toplam oy
    148
Zaten ben de hepsi gitsin diyorum Feg dışında diğerlerinin katkısı da yok Feg kadar fark yaratan topçular değiller.

Valla tabi en zor karar fegh hakkinda olur. Yerine biraz vasatini alsan mahvedersin seneyi. Iki ucu pis degnek!

Belhanda
Fernando
Ndiaye
Diagne
Mitroglu
Selcuk
Mariano

kesin gitmeli. Bu da yaza cok ciddi revizyon demek. Ama FT bunu isaret etmisti Temmuzda da degisicez diyerek.

Transferde 25 yaş üstü iyi teklif gelebilecek 4 oyuncu var: Muslera, Belhanda, Feghouli, Diagne

Belhanda ve Diagne'yi satıp kaynak yaratırdım. Yerli oyuncu konusunda da değişim olacak çünkü. Bu 2'linin satılmasını diğerlerine göre daha olası görüyorum.

Nagatomo, Fernando, Mariano'nun kalıp kalmaması belirsiz. Yıllık maaşları yüzünden bazıları gidebilir.

Feghouli'ye beklenmedik bir teklifte gitmesine olumlu bakarım. Unutulmamalı ki bu bahsettiğimiz oyuncuların hiçbiri vazgeçilmez değil, hepsi yeri doldurulacak oyuncular.

Mariano
-Yerine yerli sağ bek
(Ahmet oğuz olabilir yada altyapı)

Ndiaye
-Yerine genç scout transferi
(Yerli adayı Tarkan Serbest olabilir)

Belhanda
-Yerine şut çekebilen,koşan,hızlı ve dinamik bi orta saha
(Türüç ve Kılınç ancak iyi bir yedek olur)

Mitroglou
-Yerine Enes Ünal gibi genç ve yerli,yedekten girince fark yaratabilen Elmander varî bir oyuncu

••Diagne••
-(En az 15 M üstüne satılmalıdır)
-Yerine herkesin tanıdığı ligin tozunu attıracak yıldız alınmalı,yani gelen paranın büyük bölümü buraya kalanıda belhandanın bölgesine olabilir,diğer yerleri,ucuz scout ve yerlilerle kapatırız.

Son düzenleme:
Nasıl ki devre arası iki stoper alıp çat diye oynattıysak aynı şekilde orta saha ve forvetler yenilenmeli. Bekler keza öyle.

Muslera
Linnes Luyindama Marcao XXX
XXXX XXX
XXX Feghouli Onyekuru
XXX

5 tane kaliteli yabancı alsak müthiş olur mesela. Nagatomo veya Fernando elde kalsada diğerlerini kesin halletmek lazım. 1 bek 2 orta saha 1 kanat 2 forvet gibi

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Badou ingiltereye gittiginden beri beyni kayıplarda birşey olmuş ama ne olduğunu kestiremiyoruz ama kesinlikle birşey olmuş.

Ya aslında kabak gibi belli.
Şu son 2 maçın buralara gelmesinin baş sebebi bir forvetimiz var. Golcüyüm diyip %100lük pozisyonları bok ediyor uzerine rahatlayacağımız penaltıları piç ediyor. Tamam penaltı aldırıyorda bedavadan gol olacakları kaçırınca bir anlam ifade etmiyor herkes barut gibi oluyor.
-Mariano: Tartışmasız artık yediğimiz golün mimarı haftalardır otoban oluyor kanadı sırf ofansı fena değil diye katlanilmaz zararı yararından fazla olmaya basladı.
-Japon askeri: Önümüzdeki sene bu senenin bir benzerini yaşayacağız. Kampi kaçıracak ek izin vs. derken yine verim alamayacağız.
Badou: ligin geneline bakarsak bir çizgisi olduğuna varırız. 2-3 hafta takımin en iyi oyuncusu seviyesine çıktı. Kiralanmazsa niye kiralanmadı demem niye benzer özellikli o kadar adam varken almadınız derim ha birde rakiplerimizden biri özellikle sarı olanı salça olacaktır tam aradıkları adam bence 1 sene daha kiralik devam etmeliyiz.
Fernando: Kalite baki derler ya adam sakatliktan bir çıktı pir çıktı, avrupa liglerinden birinde olsak ve maaşı 1.7 civarı olsa gönderene söverim ama f/p oranına bakınca daha iyisini bulmamız gerekiyor diye bağırıyor.
-Fasli deliyi söylemiyorum onun o kafaya nasıl eriştiğini merak ediyorum sadece. Herif kaostan güçleniyor, biri bana dokunsada dalsam diye bakıyor. Birde göstere göstere kaptırdığı toplar yok mu intihar sebebi emin olun.

-Mitroglu: fena oyuncu değil ama aradığımız adam değil verdiğimiz yıllıkla cok temiz scout transferi yapıp patlama yapabilecek oyuncu bulabiliriz

Muslera&Luyindama&Marcao&Linnes&Fernando&Donk&Feghouli bir de olabilirse Onyekuru kalsın takımda geri kalanların hepsi gidebilir

Muslera, Luyindama, Marcao, Linnes, Feghouli ve Onyek kesin kalsın.
Çatne ve Belhanda kesin gitsin.
Diğerleri kalabilir de gidebilir de. Belirleyici olmaz.

Artik bugünden sonra bazi seyler netlesmeye baslamistir hocanin kafasinda.

Diagne ve Belhanda kesinlikle gitmeli Mitroglou kendi istegiyle gidecektir, Ndiaye'nin kira anlasmasi uzatilmaz.

Mariano bugün ilk yarida oynadigi kötü futbolla artik önümüzdeki sezonu götüremeyecegini kanitladi. Rize ve Konya maclarinda da cok kötüydü.

Nagatomo ve Fernando ikilisinden de 1'i gider bence.

Mariano, Nagatomo ve Fernando 3'lüsünün de sözlesmesinin son yilina girmis bulunmaktayiz artik.

Hepsi kalsın.
Hepsi ellerinden geleni yaptılar. Bugün elim bol gönlüm zengin.

Şampiyonsun sen Galatasaray ole ole ole oleeee...

Gscimbom mobil

Üst Alt