Size Göre Günümüzün En İyi Santraforu Kimdir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre Günümüzün En İyi Santraforu Kimdir?

Who is the best?

• Kullanılan toplam oy
    56
Suarez,Lewandowski ve Higuain eski tip santraforlar. Sırtı dönük oynamayı seven,ceza sahasında durdurması güç oyuncular. Bu yüzden bunları ayrı severim. Suarez, bunlardan bir tık iyi olduğundan onu seçiyorum.

Diğer isimler biraz yeni nesil forvetler. Genelde yüzü dönük oynayan,dripling yapabilen,kanat özellikleri olan forvetler. Bana göre gerçek 9 numara denemez. Benim için 9 numara üstteki oyuncular.

1 gomis
2 kane
4063e0c484a7352b08e24fc14452256f.jpg

İbrahimoviç efsanesini göz ardı edemem, şuan yaşı ve performansı ile yazılan isimlerle mücadele edemez ama king oğlu king.

Lewa kesinlikle. Kane'de ciddi yarışa girebilir ama biraz daha yol kat etmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Lewa tam donanımlı bir silah. Suarez gibi de zırt pırt gol kaçırmaz. Suarez bence müthiş bir forvet. Ama çok sık ofsayta düşmesi ve akıl almaz golleri kaçırması onu en iyiden uzak tutuyor.

Suarez,Lewandowski ve Higuain eski tip santraforlar. Sırtı dönük oynamayı seven,ceza sahasında durdurması güç oyuncular. Bu yüzden bunları ayrı severim. Suarez, bunlardan bir tık iyi olduğundan onu seçiyorum.

Diğer isimler biraz yeni nesil forvetler. Genelde yüzü dönük oynayan,dripling yapabilen,kanat özellikleri olan forvetler. Bana göre gerçek 9 numara denemez. Benim için 9 numara üstteki oyuncular.

İcardi, Lukaku ve Kane'mi kanat özellikleri olan forvetler 0.0

Kane, Lewa, Suarez. Ayrım yapmak çok kolay değil. Geçen sezon sorulsa Lewandowski derdim ama bu sezon pek seyredemedim. Kane beklediğimden çok daha geliştirdi kendisini. Suarez'in de klası ayrı.

Üst Alt