Sizin favori Fast-Food markanız hangisi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizin favori Fast-Food markanız hangisi?

Cevap: Sizin favori Fast-Food markanız hangisi?

Attila Altun yatacak yerin yok. Gece gece bu yapılır mı ?

beef1.jpg

Firinda pismis et rostosunu traslayip aha ustte gordugun french ekmeginin arasina koyuyorlar. Bildigin kitir kitir ekmek, et suyuna bandin mi sunger gibi oluyor. Bir isirdin mi o zeytinyagli aci tursununda verdigi tadla kendinden geciyorsun arkadasim..

Arby's tarzında o zaman. Ama daha güzele benziyor. Üstte ki siyahlıklar isot mu? :p

beef1.jpg

Firinda pismis et rostosunu traslayip aha ustte gordugun french ekmeginin arasina koyuyorlar. Bildigin kitir kitir ekmek, et suyuna bandin mi sunger gibi oluyor. Bir isirdin mi o zeytinyagli aci tursununda verdigi tadla kendinden geciyorsun arkadasim..

modlar goreve :eek:

McDonalds patates ve kola olarak çok iyi. Ama köftesi çok kötü. Burger King'in de sosları ve köftesi çok iyi. Hamburgeri Burger'dan, patates kolayı McDonald's dan alacaksın ama öyle de, 2 menü parasına gelir. :eek:

en kral patates Burger King'in Patatesidir bana göre, Burger King'i McDonalds'a tercih ederim, özellikle x-tra long chilli cheese burger muazzam, Burger King'in tek kötü yani Hamburger ve Cheeseburger'i McDonalds'inkinden kötü, yani tam zit görüsteyi :)

edit: Köfteden kastin ne? türkiyede mcdonaldslarda köfte mi satiliyor, yoksa Nuggets mi diyorsun :D

en kral patates Burger King'in Patatesidir bana göre, Burger King'i McDonalds'a tercih ederim, özellikle x-tra long chilli cheese burger muazzam, Burger King'in tek kötü yani Hamburger ve Cheeseburger'i McDonalds'inkinden kötü, yani tam zit görüsteyi :)

edit: Köfteden kastin ne? türkiyede mcdonaldslarda köfte mi satiliyor, yoksa Nuggets mi diyorsun :D

Burger'lerin içinde ki köfteden bahsediyorum. Ve Türkiye için konuştuğumu, vurgulaya vurgulaya tekrarlıyorum.

Enistem Turkiye'den buraya geldiginde yemin ediyorum bir oturusta 3 tane yedi..

[video=youtube;-Qoa1R1Svnk]https://www.youtube.com/watch?v=-Qoa1R1Svnk[/video]

Buda iki meshur Italian'in Beef sandwich savasi :)

[video=youtube;sb_YFdMZrdA]https://www.youtube.com/watch?v=sb_YFdMZrdA[/video]

Ironi degil, Chicago'da yasyan bir cok karsli biliyorum..Aile dostalarimiz.

İyi de, profilimde Kars yazıyor diye, ben Kars'lı olmak zorunda mıyım? :eek:

Buffalo Wings (Buffalo soslu tavuk kanatlari)

Amerikan Futbolu ve bira keyfi yapilirken mutlaka yenmesi gerekenlerden.

istock_000003496082xsmall.jpg

Yerken su sekil oluyorsunuz;

buffalo-wing.jpg

Bu da Chicago'ya has meshur "Deep Dish Pizza" (Derin Tepsi Pizza)

Tepsi'de pisiriliyor ve alisagelmis ustu Peynirli olan Pizzalarin aksine peynir altta ve kirmizi sos ustte oluyor. Chicago'ya yolu dusenin mutlaka denemesi gerekir diye dusunuyorum :)

Ulan nerden yemek muhabbetine soktunuz beni simdi..

giordanos_deep_dish_pizza1.jpg

Türkiye şartlarına göre güzel olanları sıralarsam;

1- Steakhouse

steakhouse-burger_13072_m.jpg

2-Extravaganzza

extravaganzza.jpg

3-Cheddar Beef

Arbys+beef+%26+cheddar.jpg

Üst Alt