Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi?

Cevap: Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi?

Tam uykuya dalmaya başladığımda ya bir topun bana geldiğinl ya da bir yerden düştüğümu sanıp sıçrıyorum. Her gün oluyor nedense.

Bende cok ilginc bir dejavu oluyor. Fener kupa alamadiginda sanki daha once bu ani defalarca yasamisim gibi geliyor.

Sabah kalkınca gözlük veya lens gözümde olmasına rağmen gözlük veya lens aramışlığım vardır benim bir kaç kere. :)

Mesela bir kaç defa başıma geldi.

Cep telefonumun çaldığını duyarım, hemen uzanırım telefona, meğersem ne mesaj gelmiş ne arayan olmuş. Ama halbuki eminim çaldığına.

Benim başıma şu gelir bazen. Telefonun çaldığını falan duymam, hiç telefona uzanmam. Meğersem arayan olmuş, cevapsız çağrılar var telefonumda.

Uyurken elinizi kolunuzu birisi tutuyor gibi oluyor mu ?

Bağıramıyorsunuz bile..

Stresten felan olmaz onlar bahtıl inanç birkere. Bunun bilimsel açıklaması yapıldı . Sırt üstü yattığında (yorgun olduğunda ) Omur iliğe baskı oluşuyor ve bu baskı sonucu hiç bir hareket yapamıyorsun , nefesin kesiliyor bağırmak istiyorsun bağıramıyorsun .

Karabasan diye birşey yoktur, yani biri gelip üstüne oturması felan kesinlik ile yalan şeyler.

Dejavu mu bilmiyorum ancak ;

Birşey yaşıyorum o anda ve ben bu anı yaşamıştım rüyamda diyorum . Evet aynısını rüyamda görmüştüm diyorum bu çok oluyor.

Stresten felan olmaz onlar bahtıl inanç birkere. Bunun bilimsel açıklaması yapıldı . Sırt üstü yattığında (yorgun olduğunda ) Omur iliğe baskı oluşuyor ve bu baskı sonucu hiç bir hareket yapamıyorsun , nefesin kesiliyor bağırmak istiyorsun bağıramıyorsun .

Karabasan diye birşey yoktur, yani biri gelip üstüne oturması felan kesinlik ile yalan şeyler.

Bu olayı ben çözdüm beyler. Bu yaşanan olay rüya. En fazla vakiti odanızda geçirdiğiniz için odanızın görüntüsü siz isteseniz de istemesiniz de bilinçaltınıza yerleşiyor. Sırt üstü yattığında (yorgun olduğunda ) bu olay gerçekleşiyor. Bu yaşanan olay rüya. Çünkü odamda kitaplığın yerini değiştirmiştim ama rüyamda eski yerinde gördüm. Buradan çaktım olayı :asd:.

Bu olayı ben çözdüm beyler. Bu yaşanan olay rüya. En fazla vakiti odanızda geçirdiğiniz için odanızın görüntüsü siz isteseniz de istemesiniz de bilinçaltınıza yerleşiyor. Sırt üstü yattığında (yorgun olduğunda ) bu olay gerçekleşiyor. Bu yaşanan olay rüya. Çünkü odamda kitaplığın yerini değiştirmiştim ama rüyamda eski yerinde gördüm. Buradan çaktım olayı :asd:.

Aynen rüya değilde bilinç altı diyelim. Ama öle karabasan geliyor sana basıyor felan yok :asd:

Sen Lucidsin zaten senden herşey beklenir.:asd:

Ben sırt üstü yatmam ki ? :D

Üst Alt