Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi?

Bu topic de bazen veya sık sık başımıza gelen ve tuhafımıza giden, "benim dışımda sizlere de oluyor mu hiç?" diye sormak istediğiniz olayları yazalım. :)

Ben başlıyorum...

Mesela bir kaç defa başıma geldi.

Cep telefonumun çaldığını duyarım, hemen uzanırım telefona, meğersem ne mesaj gelmiş ne arayan olmuş. Ama halbuki eminim çaldığına.

Cevap: Sizin Hiç Başınıza Geldi Mi?

Telefonun alarmı çalıyor. Kalkıyorum. Saati 10 dakika ileri kuruyorum. Ama kuruyorum hani. Sonra tekrar yatıyorum. 3-4 saat sonra(iyi ihtimalle)uyandığımda telefon yanımda menüde kalmış duruyor. Kurmamışım yani. Rüya görüyorum o arada, enteresan:)

Benim de cep telefonundan kulaklıkla müzik dinlerken telefonu çıkarmak için ilk el attığım cebimde bulamayınca panikleme durumum var, size de oldu mu?

Telefonun alarmı çalıyor. Kalkıyorum. Saati 10 dakika ileri kuruyorum. Ama kuruyorum hani. Sonra tekrar yatıyorum. 3-4 saat sonra(iyi ihtimalle)uyandığımda telefon yanımda menüde kalmış duruyor. Kurmamışım yani. Rüya görüyorum o arada, enteresan:)

O bana da oluyor. Bazen de rüyamda telefonumun alarmı çalıyor uyanıyorum. Halbuki alarm falan kurmamış oluyorum.

Telefon yahut kapının zili çaldığında, uyanmak ya da duymamak yerine rüyamda tepki veriyorum. Mesela telefon çalıyor, rüyamda telefonu arıyorum; kapı çalıyor, rüyada kapıyı açmak için kapıya doğru yöneliyorum. :)

Telefon yahut kapının zili çaldığında, uyanmak ya da duymamak yerine rüyamda tepki veriyorum. Mesela telefon çalıyor, rüyamda telefonu arıyorum; kapı çalıyor, rüyada kapıyı açmak için kapıya doğru yöneliyorum. :)

Bir olay daha oluyor oyle. :) Ne kadar durumdan kurtulmaga calissan da bir turlu kurtulamiyorsun o durumda. :D Eminim her insanin basina geliyor. Ama, yazmiyayim. :D

Bir keresinde arkadaşımla yürürken o aramadığı halde telefonu beni aramıştı herhangi bir yere çarpıp arama da değil sabitti.

Garip olaylar bunlar. :coffee:

Üst Alt