Skibbe İstifa Etmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malum forumumuz uzun süredir kapalıydı ve topicler uçmuş,eski topici yeniden açalım..

Malum avrupanın en kötü ligleirnden birtanesinde yer alıyoruz ama buna ragmen lig başladıgından beri adam gibi bir deplasman galibiyetimiz yok üstelik son 7 seneki en iyi kadro bizdeyken.

5 AY oldu skibbe göreve başlıyalı sistemi oturturacak oturturacak dediler ama hala tık yok içerdeki maçlarıda taraftarın ve yabancı oyuncuların takımı sürüklemesi ile alıyoruz,skibbenin hiç bir etkisi yok yani..

Şampiyonlar ligine gidemedik,ezeli rakibimiz top oynamadan bize fark attı( en formsuz zamanında üstelik)

Birde bunlara skibbe nin leverkusenden ayrılmasından sonra leverkusenin bundesliga da ilk sıralara oynamasının eklenmesi sizcede bir tesadüfmü?

bu adamın illaki kovulmasımı lazım İSTİFASINI verirse daha gururlu bir şekilde hatırlanmazmı?

Bence istifa etmez maaş tatlı bu ekonomik krizde birde bence yönetim Skibbe'ye teşekkür edip yolları ayırmalı.

Skibbe İstifa Konusunu Açmak İçin Üye Olmuş Arkadaş :D

2.Mesaj Skibbe İstifa Konusu :D

canım benim ben zaten üyeydim forum çökünce üyelikilerde gitmiş ve yeniden üye olmamızı istiyolar.

tabelacı filanda deiliz benficayı olimpiyakosu yendigimizdede ben istifa etmesi gerektiğini belirtmiştim.

çünkü;adamın takıma herhangi bir vizyon katacağını düşünmüyorum.

Arkadaşlar bu ne biçim demokrasi yahu.Biz Skibbe'ye karşıysak bunu ifade edemeyecekmiyiz ki biz geldiği günden itibaren anti-Skibbeciyiz lütfen tabelacı yok leş kargası yok efendim akbaba falan feşmekan demeyin bu bizim en demokratik hakkımız.Herkez birbirinin fikirine saygı duysa ne güzel olur değil mi?

bi isik görünmüyor gercektende. tabeladan cok saha icindeki futboldan bahsediyorum. kazanilan maclara bakilirsa bireysel yeteneklerin ön planda oldugu acik. taktiksel acidan birsey izleyemiyoruz. ayrica ortasahanin gerisinde topu bir saga bir sola ceken ön libero anlayisindan kurtulmasi gerek. takimin yarisi ilerde yarisi geride, bunun yerine takim olarak hizli bir sekilde oynamamiz gerek.

İstifa konusuna ben de katılıyorum,bir kere daha sezon başından beri bu takım bir istikrar sağlayamadı arka arkaya alınan galibiyet oranında da iyi değiliz,(iç sahayı saymıyorum,çünkü ASY'de de kaybedersek zaten şu anda ligde alt sıralarda olurduk ilk 5'te değil),bu kadar yıldız futbolcusu var elinde ama onlar bile tam olarak hangi bölgede oynayacaklarını bilmiyorlar,en son geçen haftaki maçta futbolcular saha içinde birbirlerine nerde destek olabileceklerini anlatıyolardı,bu Skibbe'nin görevi değil midir?Maçtan önceki idmanlarda bu adam ne yaptırıyor takıma allah aşkına? İdman raporlarını okuyorum şaşırıyorum, bir kısmı terapiye gider,bir kısmı düz koşu yapar,bir kısmı tek kale maç yapar? bu mudur yani?Bu takım hiç bir araya gelip idman yapamayacak mı?Her kaybedilen puan sonrasında da bulduğu bahaneler yok mu,öldürüyor beni,hava rüzgarlı olabilir,çok sakatın olabilir,ama bu takım iyi top oynamıyor,bir Lincoln yok diye 4-5 pas üst üste yapamadılar.Skibbe'yi bence yaşından ötürü de biraz da futbolculara fazla tolerans gösterdiğinden ötürü takımda ciddiye alınmıyor,belki de bu yüzden her dedikleri yapılıyor diye futbolcular onu çok seviyorlar bayan gözüyle benim edindiğim izlenim bu.

Teşekkürler.

Arkadaşlar saygı ve seviyele yorumlarınızla herkes istediği görüşü savunabilir.Burda yapmanız gereken yorumları eleştirmek veya buna bi lakap takmak yerine aksi savunduğun görüşü aynı saygı ve seviyeye dayalı göstermekdir.

Herkes aynı fikirde olmak gibi mecburiyeti yok.Sinirlerimize hakim bilgimiz ve düşüncelerimiz dahilinde klavyeye hucüm::)

Skibbenin Yerine Şu Stutgartın Teknik Direktörü Gelcekmiş Gibi Haberler Çıktı.Belki O Bizim Takıma Vizyon Getirir Yada Beşiktaş Mustafa Denizliyi Almasaydı Bize Gelirdi Şamp. Olurduk :D

Vann Gall Gelsinn,Rijkaard Gelsinn Yeterli Skibbe Gitsin,

O Bu Gitsinler Çözmez Olayı

Her Zaman Kapsamlı Düşünmek Diye Yazıyorum,Kriz Yönetmek Bu Degildir,

Skibbe Gitsin,x Gelsin,x Gitsin,y Gelsin,y Gitsin Bilmem Biri Gelsin.

Bu Arada Adminlerden Yeni Yüz İfadeleri Koymalarını Rica Ediyorum :D:rolleyes:

Bizde Her Zaman Takımımızın Arkasındayız Ve Şuan Teknik Direktör Skibbe Oldugu İçin Skibbenin Arkasındayız,

Teknik Direktör x Olsaydı Onunda Arkasında Dururdum.

Bende pek umutlu değilim Skibbe adına.

Ama yinede devre arasında hatta sezon bitmeden teknik direktör değiştirmek Galatasaray gibi bir takımın işi değil.

Son çare bu olmalı, ilk akla gelen değil.

Adnan Sezgin Lig Tv'ye maç öncesinde yaptığı açıklamada Ankaraspor'da Özer'in cezalı ve Hürriyet'in de sakatlığı yüzünden olmaması nedeniyle orta sahayı kalabalık tutmak amacıyla Nonda'yı yedek kulübesinde tuttuklarını belirtti.

Şuna bak futbol direktörün herşeye karışıyor,daha ne beklersin.

Bu cümleler neden puan alamadığımızı anlatıyor olsa gerek...

Skibbe istifa demeden once ADNAN SEZGIN'i istifaya davet etmeli arkadaslar. Bu adam basimizda oldugu surece Van Gaaller, Didier Deschampslar, Lippiler, Wegnerler kulubumuzun yanindan gecmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt