Skora Sinirlenen Messi Tribünü Terk Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skora Sinirlenen Messi Tribünü Terk Etti!

Bence Arjantin konularına 35 yaş üstünün girmesi yasaklansın, ya da açıp maç falan izlesinler.

Bomboş sahada dümdüz kaleye koşarak gol atan, elle falan gol atan bir eroinmanı bu kadar övmenin başka bir manası olamaz yoksa.
daha iyi olması için dünya kupası kazanması lazım diyolar tamam biz izlemedik ama özetleri var maçların ingiltere yi eliyle elemiş adam.
Diego-Maradonas-hand-of-God.jpg

Birde bişey daha var messi vs maradona da dünya kupası kıyası yapıp en iyisi maradona diyen insanlar tanıyorum diyorumki ozaman en iyisi pele 3 kere kazanmış adam onuda kabul etmiyolar bu nasıl iş anlamadım valla.
Not:RonaldoFans :)

Baydı artık şu Maradona Messi kıyasları.

Şu adamları izleyebildiğiniz için tadını çıkarın biraz yahu.

Benzeri Ronaldo-Messi için de geçerli. Orada da aynı sidik yarışı var.

sent via GSC

Maradona’yı yaşım müsade etmemesinden dolayı anca eski videolarına bakarak izledim. Çok yetenekli bir oyuncu ama 90 dakika izlemeden bir şey söylememem. Bence yine de dünyaya Messi gibi bir topçu hiç gelmemiştir. Bu saçma milli takım geyiği de sıkıyor. Ronaldo Euro 2016’yı kendi kazandırdı sanki, objektif izleyenler o turnuvada 3-3’lük Macar maçı hariç top oynamadığını kabul ederler. Tamamen şans eseri, Yunan taktiğiyle kazanılmış bir turnuvaydı. Bana kalırsa DK 2014’de Arjantin’in final oynaması daha büyük başarıydı. Orada ise Messi’nin katkısı büyük, Arjantin kapandı, Messi attı ve sonuca gittiler. Neticede finalde Brezilya’ya 7 atan Almanya’ya uzatmalarda kaybettiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2014'te kurayi bile messiye göre ayarladilar yine de kupayı aldıramadı.
Messi hiç bir zaman bir maradona olamayacak.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Nasıl ayarlı?
Top 16 İsviçre
Top 8 Belçika
Top 4 Hollanda

O zamanki belçika toy bir takımdı.
Hollanda zaten çöküş içindeydi.

Almanya ise finale öncesi;

Fransa
Brezilya'yi eleyip geldi.

Adam gibi futbol izlemek için,