ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu

Trabzon'da 2 yıl yaşadım.İnanın Fener taraftarından hiçbir farkları yok.Hiçbiri Avrupa'da Türk takımını desteklemez.Bunu yaşadım.Egoları yüksektir.

BordoMaviNet'e girdigim zaman bende bunu farkettim Galatasaraya en az fener kadar düsmanlar belkide daha fazla, Bunun sebebi ne? Bende bilmiyorum.

Bu mactan 3 puan bekliyordum ama TS kötü oynamis. Yinede iyidir bir puan. Ciksalar bari gruptan. Avrupa Ligine giderlerse Finale kadar götürebilirler,cok kalitesiz takimlar var orada.

csk macı cok önemlı yenerlerse cıkarla yenemezlerse 2 deplasman macında dibe çakılırlar

BordoMaviNet'e girdigim zaman bende bunu farkettim Galatasaraya en az fener kadar düsmanlar belkide daha fazla, Bunun sebebi ne? Bende bilmiyorum.

Hiç bir Real taraftarının avrupada Barca'yı desteklediğini düşünüyor musunuz ?

Veya Milan taraftarının interi ?

Daha da değiştirebiliriz örnekleri , futbol rekabet işidir . Desteklemek desteklememek insana kalmış bir şey ben desteklerim mesela türk takımlarını Fb hariç Avrupa'da gıcığım çünkü . Yunanlılarla oynasınlar yine yunanları desteklerim . Buna ister Türk değilsin diye bakın ister başka birşey benim doğrum bu .

Galatasaray'ı desteklerim Avrupa'da ama şunu da belirtirim Fener'den çok Galatasaray'a gıcık olan taraftarlar da vardır . Bu her taraftar topluluğunda böyledir .Homojen bir düşünce beklemek saçma olanı .

Ayrıca genellemeniz çok yanlış çok renktaşımı bilirim Gs gol attığında avrupada sizin kadar sevinen kendim de dahil . Uefa kupasını aldığınızda konvoya çıkan . Çocuktum o zamanlar ama yine olsa yine çıkarım sanırım . Ama misal ben avrupada sizi desteklemesem bu benim yanlış yaptığım anlamına gelmez futbol rekabet işidir çünkü . Tadı burda . Abartıya kaçmadıkça .

Buyrun genellemenizi de direk çürüteyim . Dediğiniz foruma üyeyim . Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012 - Sayfa 337 - bordomavi.net | Forum Buyrun , beşiktaş sitesi mi Ts sitesi mi siz anlayabilecek misiniz yorumlardan ?

Buyrun dediğiniz siteden bugün atılmış bir yorum ben de bu yazılandan sonra üye oldum zaten .

---------

Şöyle rakip taraftar forumlarını gezeyim dedim , işin en güzel yanı nasıl moraller diye . https://www.gscimbom.com/forum/hasan-...sonucu-26.html

Gs'nin forumuna girince cidden çok mutlu oldum , bizim iyiliğimizden mi fenerin kötülüğünden mi bilinmez Trabzonspor forumundan farksız olmuş dün Kendi adıma teşekkür ediyorum cidden .

---------

Lafın kısası genelleme yapmamak lazım :)

sahalarini duzeltmezlerse daha cok 1 puan alirlar

trabzonun isine geliyor farkinda degiller

bazı arkadaşlar trabzona sallamış fener taraftarından farkı yok demiş... bence bu arkadaşlar işkembeden sallıyorlar...bi kere şu konuda hem fikiriz. dünyada fener taraftarı gibi kimse olamaz bu trabzon taraftarına atılan en büyük iftiradır...haa şunu da söylemek gerekir her takımın taraftarında çürük elmalar olur...ben de bir trabzonsporlu olarak bazı tiplere denk geliyorum ve onlardan utanıyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz...galatasarayı sevmeyen de vardır onun da sebebi rekabet ve başka nedenlerdir. başka nedenlerin arasında bazı galatasaray taraftarlarının trabzonsporla dalga geçip yok saymasıdır...buna bizzat şahit olduğum anlar vardır...ne olursa olsun insan rakibine saygı gösterir. kibirli ve herkese yukardan bakan taraftar kitlesi benim taraftarımda da olsa nefret ederim. evet trabzonspor büyüktür,galatasaray da büyüktür.hatta uefa kupası alınınca sevinçten çıldırdık trabzonda. bu yüzden kimsenin kalbini kırmaya gerek yok.... herkes takımını desteklesin ve rakibine saygı duysun....futbolun özünü böyle yakalarız...

Üst Alt