ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu

sampiyonlarligi.png

ts.png
v.png
lille.png

trabzon-avniaker.jpg

startv.png

Şampiyonlar Ligi 11/12 Sezonu B Grubu 2.Maç

Trabzonspor - Lille

Avni Aker Stadı, Trabzon

27 Eylül

21.45

Star TV

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor - Lille | 27 Eylül | 21.45 | Star TV

lille normalde yenilmez derdim ama ts icerde oynadigi icin. macin 0 bitme ihtimalide var.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor - Lille | 27 Eylül | 21.45 | Star TV

ts evinde ilk defa cl macina cikacak. taraftar gazi ile alir maci.

--------------Tolga---------------

Celustka---Giray--Glowacki---Cech

---------Zokora--Colman----------

Serkan-------Halil-----------Adrian

-------------Pawel----------------

Yedekler: Zeki,Mustafa,Ferhat,Aykut,Sapara,Alanzinho,Paulo Henrique

TS'nin kadrosu %100 böyle olacaktir. Trabzon favori

trabzon alırda csk inter berabere bıterse bu iş biter gibi

İnter maçından daha zor maç olacak. Top TS'de daha çok olacak. Kontra yemezlerse alırlar bir şekilde. Ama aksi olursa rahat bir Lille galibiyeti olur. Favori Trabzon. Ama kağıt üsütünde.

Zor maç.İnter maçından daha zor bir maç bekliyor Trabzon'u.

inter maçı tamamen baldı 3-0 bitecek maç 0-1 bitti bence lille kazanır erken gol bulursa çokta rahat kazanır, karabük maçında bile dünya pozisyon verdi trabzon ayrıca türkiye de oynanan futbol yerlerde sürünüyor.

inter maçı tamamen baldı 3-0 bitecek maç 0-1 bitti bence lille kazanır erken gol bulursa çokta rahat kazanır, karabük maçında bile dünya pozisyon verdi trabzon ayrıca türkiye de oynanan futbol yerlerde sürünüyor.

Bu maç zor bir maç ama bence İnter maçı kesinlikle tesadüf değild. Trabzon çok akıllı oynadı ve şans da yanındaydı ama bunu tamamen şansa bağlamak yanlış bence.

Ben tesadüf demektense ''Şenol Güneş'' demeyi tercih ederim.

Umarım bu akşamda 3 puan alırlar.

Sonuçta Galatasaray-Ordu-Ankaragücü ile birlikte 4 doğru düzgün Türk takımından birtanesi

Bu maç zor bir maç ama bence İnter maçı kesinlikle tesadüf değild. Trabzon çok akıllı oynadı ve şans da yanındaydı ama bunu tamamen şansa bağlamak yanlış bence.

Sonuçta Galatasaray-Ordu-Ankaragücü ile birlikte 4 doğru düzgün Türk takımından birtanesi

samsunu neden saymiyorsun ?

Katiliyorum.

2-1 Trabzon istiyorum ama 1-1 bitecek bence.

keşke burak o gereksiz kırmızıyı görmeseydi

Çok önemli bir müsabakaya çıkacak temsilcimizin, en azından bir puanla ayrılması gerekiyor. Zira rakibin ilk maçında berabere kalmış olmasına rağmen, grubun en iyi futbol oynayan ekibi olduğunu görüyoruz. Burak'ın olmadığı hücum hattını, Henrique'nin doldurabileceği fikrindeyim. Zokora - Colman ikilisinin, Mavuba - Pedretti ikilisine üstünlük kurması, bize puan ve puanlar getirebilir. İleri uçta rakip çok daha kaliteli isimlere sahip. Defansları ise bugünlerde oldukça kötü. Kazanmak için anlamsız saldırılarda bulunulmamalı, 1 puanın da nimet olduğunu bilmeliyiz.

Trabzonspor'a Şampiyonlar Ligi mücadelesinde başarılar dilerim.

Günü birlikçiler - Trabzonspor x Lille | Şimdi Horon Zamanı

Üst Alt