ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 1-1 Inter | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 1-1 Inter | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor - İnter | 22 Kasım | 21.45 | Star TV

avrupada ülke takımlarımız diye destekleyenlerden değilim, hepsi rakibim sonuçta avrupada başarılı olup prestij kazanmaları işime gelmez.başarılar inter.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor - İnter | 22 Kasım | 21.45 | Star TV

Muhahahahha...

Ae3zxYcCMAAXN2_.jpg

:asd::asd::asd::asd::asd::asd:

qejnemlakdnkjAGE ŞHRWGBOREGBJlkhnmf

Metin Tekin dışında yorumlayacak adam mı kalmadı.:SS: Neyse.Gönlümüz Trabzonspor'dan yana.Ülke puanımız adına kazanırlar inşAllah.:eek:

Beraberlik 2 takımada yarar,ama ben tecrübesiyle İnterin macı kazanacagını düsünüyorum.Yani bugün Fenelirler ve İnterliler sokaklara dökülebilirler:D

Maçı Murat Kosova anlatacak..

Artık Ntvspor spikerleri maç anlatacak. Doğuş satın aldı.

Ben Ts'nin en başından beri 2.tura çıkmasını istemiyordum. 2.turda zaten maçı kazanamaz. En azından Uefa'ya girsinde belki evinde maç kazanır böylece ülke puan getirir..Ben olaya ülke puanı olarak bakıyorum.

İnşallah bugün 1 puan alırsa Uefa garanti olur. Cska son hafta kazanamaz.

Ben Ts'nin en başından beri 2.tura çıkmasını istemiyordum. 2.turda zaten maçı kazanamaz. En azından Uefa'ya girsinde belki evinde maç kazanır böylece ülke puan getirir..Ben olaya ülke puanı olarak bakıyorum.

İnşallah bugün 1 puan alırsa Uefa garanti olur. Cska son hafta kazanamaz.

Grubu gectimmi Bonus Puanlar var SLde.

Seninleyiz Trabzon.

Hayirlisi olsun.

Trabzonspor bu maçtan 1 puan çıkarırsa gruptan çıkar ( son maçta da Lille karşısında 1 puan yeter ) Lille'in CSKA yı yenmesi TS için iyi oldu bence

Cska nın aradan çıkmasıyla beraber Trabzon bu maçı kaybetse de,gruptan çıkma umutlarını son maça taşıyacak.Final maçına çıkacak lille ile ki bence büyük başarı trabzon için.Yalnız 2 maçı da kaybedip grup sonuncusu olma ihtimali de var. :D

trabzon yenerse çıkıcak gruptan. hayret bişey olur. ama imkansız tabi.

Klasik İtalyan takımı galibiyeti olur.Top oynamadan kazanır İnter.

inter yenilmez bir takım degil .. takımın boku çıkmış durumda ama her halikarda inter . tsnin o gücü yok ama süprize de açıktır

Bu maci izleyecektim ama Nuri 11'deymis, Madrid macina kacayim ben. :)

trabzonun kazanması ile berabere kalması arasında gruptan çıkma adına bir fark yok, her 2 sonuçta da lille deplasmanında yenilmemek zorunda

Üst Alt