ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

Barcelona bu aksam leverkuseni sadece sahadan silmedi alman futbol ligi bundesligayi ezdi parcaladi bugun leverkusen almanyanin onemli bir kulubu ve parcasi iki macta tam 10 gol atarak bundesligayla makara yapti,ayni leverkusene almanyada 7 gol aticak bir takim bulamazsiniz,bugun fark belki 10 felanda olabilirdi,Barcelona bugun ben istersem ne yapicagimi gorun mesajini verdi,mesaj kime zaten herkes biliyor,erken olur finalde olurmu aslinda tek rakibi barcelonanin belli onunda sonucu belli,simdiden kupa sampiyonlugunu kutlarim katalanlarin.

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

Barcelonanin tek rakibide yok. Suan acik ara Rakipsiz.

Sirf kendi sacmaliklari yüzünden Sampiyonluk kacti. Ciddiyeti elden biraktilar. Real Madrid onlar kadan üstün olmasada, ligdeki digerlerinden cok üstün ve onun icin Sampiyon olcak, yanliz Barcada Realden cok üstün.

Sirf kendi sacmaliklari yüzünden Sampiyonluk kacti. Ciddiyeti elden biraktilar. Real Madrid onlar kadan üstün olmasada, ligdeki digerlerinden cok üstün ve onun icin Sampiyon olcak, yanliz Barcada Realden cok üstün.

Messi olmasa bi halt edemezler. Ama messi 20 gomlek fark atiyor reale.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Aynen. Messi olmasada Barca üstün oynar, ancak Messide acik ara farki yaratiyor gercekten.

Messideki en begendigim özellik ne oyun zekasi,ne calim yetenegi, ne paslari( Hepsi asiri üstün). En begendigim özelligi adam 16nin disindan bile olsa, bos köseyi gördügü an, GOL. Köseye öyle plase birakiyorki, Kalecinin uzanamayacagi yere, agzim sürekli acik kaliyor.

Bide bugünkü asirtmasi yine cildirtti beni TV önünde resmen. Adamin vurus teknigi Mükkemmel. Böyle yüzdeli, pozisyonu buldummu, kaleciye tutma imkani vermeyen baska bir Futbolcu hatirlamiyorum.

Tamam baskalarida atiyormu böyle goller? Atiyor. Ama bu adam her defasinda bukadar rahat atiyor.

Sanki topa, sol köseye git diyor, topta sol köseye, tam diregin yanina giriyor.

Messi'ye uzaylı dedik inanmadınız bak ne oldu şimdi. :)

Takim olarak Barcelonaya büyük haksizlik,Real maclarinda takim halinde cok iyi maclar cikardi Barca,futbol bir takim oyunu evet messi insan degil farkindayiz :D ama fabregas,xavi,ineasta,alexis,pique hatta digerleri cok kaliteli oyuncular oldugunuda görmek lazim,Barcelona bu sezon la ligada cok az mac kaybetti,madridle beraber 2 yenilgileri var,aldigi beraberlikler bu puan farkini acti ve gercekten bu sezon barcelonayi ispanyada durdurmak icin tekme tokat cok mac yapildi.Ispanyada özelikle bazi takimlar madrid sampiyon olsun diye baya caba sarf etti.

Suan Barcelona gecen seneki ritmini bulmus,2-3 haftadir takip ediyorum form grafigi en üstlere dogru gidiyor,villa ve alesix gibi skorer oyuncularinda katilimiyla ''bilmiyorum villa finale felan yetisir mi'' Barcelonanin bilegini kimse bükemez.

Sürekli söylüyorum gecen sene kral kupasini biraktilar madride,bu sezon la ligayi,seneye sampiyonlarligini birakirlar artik tek tek veriyorlar her sene :lol:

Hep derim bizim Lucescu döneminde kaçırdığımız şampiyonluk gibi birşey olacak. Ciddiyeti elden bırakmış,kafa olarak yorulmuş bir takım üstün olsa da aç ve motivasyonu üst düzey bir takımdan avantajlı değildir uzun maratonda.La Liga gibi 2 takımlı bir ligde zaten kendi arandaki maçlar şampiyonluğu az çok belli ediyor. Sen üstüne olmadık puanlar kaybedersen tabii ki bile bile lades yapıyorsun demektir.

Ha bizim Fenerbahçe'ye karşı kaybettiğimiz şampiyonluk gibi olacak dedim de tek bir farkla : Real Madrid şike yapmadı :)

Barça xavi-iniesta ikilisi yaşlanıp formdan düşmeden hep zirvede kalır.Golleri izledim kaleci hep böyle mi yoksa bu maçta mı afallamış? Belki çok gol kurtarmıştır maçı izlemedim ama gollerde savunma ve kaleci felaket.İşte Barça yı kurada çekmek büyük şansızlık.Bi yanda apoel bi yanda Leverkusen,sadece futbol değil şansta lazım.

Leno'dan sevgilerle. Okadar kötü bir kaleci ile Sampiyonlar Ligini birak yayla kupasinda zor oynarsin

Leno cok iyi kaleci beyler. Sadece golleri izleyip karar vermeyin. Bayada cok zor pozisyonlar kurtardi.

7 gol atsa bile bence Forvet lazim Barcelona'ya. Hic zevk vermiyor Forvetsiz.

gecici olarak Paf takimin tek forveti olan Rodri'yi A Takima alsalar. Adamlar A2'de bile forvetsiz oynuyor..

abicim kaleciyle karsi karsiya iken bi insan bu kadar nasil rahat olabilir

golf oynar gibi davraniyor o pozisyonlarda

Takim olarak Barcelonaya büyük haksizlik,Real maclarinda takim halinde cok iyi maclar cikardi Barca,futbol bir takim oyunu evet messi insan degil farkindayiz :D ama fabregas,xavi,ineasta,alexis,pique hatta digerleri cok kaliteli oyuncular oldugunuda görmek lazim,Barcelona bu sezon la ligada cok az mac kaybetti,madridle beraber 2 yenilgileri var,aldigi beraberlikler bu puan farkini acti ve gercekten bu sezon barcelonayi ispanyada durdurmak icin tekme tokat cok mac yapildi.Ispanyada özelikle bazi takimlar madrid sampiyon olsun diye baya caba sarf etti.

Suan Barcelona gecen seneki ritmini bulmus,2-3 haftadir takip ediyorum form grafigi en üstlere dogru gidiyor,villa ve alesix gibi skorer oyuncularinda katilimiyla ''bilmiyorum villa finale felan yetisir mi'' Barcelonanin bilegini kimse bükemez.

Sürekli söylüyorum gecen sene kral kupasini biraktilar madride,bu sezon la ligayi,seneye sampiyonlarligini birakirlar artik tek tek veriyorlar her sene :lol:

Messi olmasa RealMadride ElClasicolarda ustunluk kuramazlardi. Bunu demek istedim :D tabi ki xaviye buyuk saygim var. Dunyanin aktif ilan en iyi ortasahasi.

Üst Alt