ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu

sampiyonlarligi.png

barca.png
91f15v.png
leverkusen.png

barca-campnou.jpg

Şampiyonlar Ligi 11/12 Son 16 Rövanş Maçı

Barcelona - B.Leverkusen

Nou Camp

7 Mart

21:45

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 1-0 B.Leverkusen | İlk Yarı | 7 Mart

turladi Barcelona,daha öncede söyledim,laligada sampiyonluk gitti bunu Barcada biliyor iki hedefleri var kral kupasi ve sampiyonlarligi en büyük hedef tabiki kupa 1,sampiyonlarligini alip tekrar tüm dünyada en büyük Barcelona dedirtmek isteyeceklerdir,bu yüzden her maci ciddiye alicaklar,Barca bana göre sampiyon olucak tekrar,cünkü eleme sisteminde suan oynanan oyunlara bakiyorum en ciddi rakipleri Real Madrid,onunda sonucu belli,her ne kadar laligada liderde olsalar,kral kupasindaki gibi akibeti degismiyecektir,simdi Real fanlari bana ters cikicaktir ama gercekler bunlar :D

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 1-0 B.Leverkusen | İlk Yarı | 7 Mart

Korkudan tam kadro oynuyorlar.

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 2-0 B.Leverkusen | Devre Arası | 7 Mart

Messi atmış.

İzleyen varmı merak ediyorum.

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 2-0 B.Leverkusen | Devre Arası | 7 Mart

Iniesta'nın attığı her pas rakibin bir tarafına çarpıp geçmiyor bugün :asd:

Hadi Leverkusen 5 tane at ve efsane ol...!

Madrid kendi liginde sampiyon olsun, Barca da kendi liginde

La bir maçta da konuyu R. Madrid - Barça çekişmesine getirmeyin ne olur.

La bir maçta da konuyu R. Madrid - Barça çekişmesine getirmeyin ne olur.

Altta ki arkadaş bu tarz mesaj yazarsa herkes provoke olur.

Madrid kendi liginde sampiyon olsun, Barca da kendi liginde

Evet Barcelona'nın ligi La Liga, Madrid'in ligi CL, git kupa sayılarına bak. Ben bıkmam bunları tekrarlamaktan.

Leverkusen DirenveEfsaeOl#

oha be barça ,o nasil pozisyon hazirlama oyle

Altta ki arkadaş bu tarz mesaj yazarsa herkes provoke olur.

Evet Barcelona'nın ligi La Liga, Madrid'in ligi CL, git kupa sayılarına bak. Ben bıkmam bunları tekrarlamaktan.

baktim, CL kupa sayisi 3-3

Real'in aldigi son kupa 10 sene önce.

50 sene önceki kupalari söylüyorsan, haklisin

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 2-0 B.Leverkusen | İkinci Yarı | 7 Mart

barca 3 ledi birain madridi ,hepside iyi takim

sizin yaptiginizi ispanyollar yapmio la :D

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 2-0 B.Leverkusen | İkinci Yarı | 7 Mart

Iniesta-Tello ve Xavi-Keita değişikliği oldu.

Üst Alt