ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Cevap: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Selcuk kirmizi görmek icin de direndi yani.. öyle bir itiraz etti ki.. tamam dedim kirmiziyi yedi !

Cevap: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Cezali oyuncumuz yok rovansta. Schalke de ise golu atan Jones cezali. Onemli bir eksik Schalke adina.

Deplasmanda turu geceriz yeter ki hoca artik stayjer gibi davranmaktan vazgecsin. Sezon basindan beri ayni tas ayni hamam.

Bi zahmet sistemi degistir, Sneijder'in uzerine kur.

orda Selcuga sariyi verdi ama faulu yapan Selcuk degildi bence o yuzden itiraz etti Selcuk..

Itiraz etsin de, o kadar da edilmez yani.. hakem art niyetli olsa atmisti onu.. Selcugu zaptetmeye 2-3 kisi geldi Dany vs.

Itirazin da bir dozaji var..

Ya 10 kisi kalsaydik, hem Selcuk cezali hem maglup olarak deplasmana gidebilirdik !

Itiraz etsin de, o kadar da edilmez yani.. hakem art niyetli olsa atmisti onu.. Selcugu zaptetmeye 2-3 kisi geldi Dany vs.

Itirazin da bir dozaji var..

Ya 10 kisi kalsaydik, hem Selcuk cezali hem maglup olarak deplasmana gidebilirdik !

haklisin baya siddetli etti katiliyorum.. ama macin sonlarindaydi.. gol yemezdik belki ama almanyadaki macta selcuk olmazdi, kotu olurmuydu bilmiyorum..

Rovans macindaki taraftar sayisi nasil olacak ? Schalke kulubu onlem alacak mi ?

Üst Alt