ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke - Galatasaray | 21.45 | 12 Mart

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

Melo-Selçuk

Hamit-Sneijder-Amrabat

Burak

Keşke bu 11 ile çıksak ama ben

Muslera

Sabri-Semih-Dany-Hakan

Yekta-Selçuk

Aydın-Sneijder-Emre

Burak

11 i bekliyorum.Sneijder de 35-45 dk arasında çıkar ve Drogba sonlara doğru girer diye bekliyorum.Hayırlısı.

aklınızı basınıza toplasanız eleyeceğiz ulanda nerde işte

2.yarı değişiklikleri demedi demeyin

girenler:umut,aydın,sabri

çıkanlar:wesley,hamit,eboue

Re: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke - Galatasaray | 21.45 | 12 Mart

İnşallah demekten başka bir şey bulamıyorum.

Zira takımın oynadığı oyun umut vermiyor.

Kıralım artık zincirlerimizi bu maçla birlikte.

Her maç ayrı bir umut. Buda o zaferleri bize getirecek umudun başlangıcı olan maç olsun.

İlk yarıdaki taktik ve oyun anlayışımızla oynarsak %40 şansımız olduğunu düşünüyorum. İnşallah Gençler maçının ilk yarısı gibi başlarız.

Fatih Hoca fanteziye kaçmaz umarımda 4-5-1 başlar 4-5-1 bitiririz.O zaman şansımız %40-60 arası gider gelir.Ortasaha Emre-Sneijder-Selçuk olunca iyi pas yapıyor umarım Amrabat filan oynamaz:eek:

Dany defansif açıdan katkı versin Farfan'ın hızını kessin yeter,ileri bindirme yapmasına filan gerek yok.Riera solacık olsun doğru düzgün kanat izleriz Amrabat bizi kanada küstürdü.Drogba tecrübesiyle 1 adım daha önde Burak'tan.Bence çıkabileceğimiz en dengeli kadro bu ,önemli olan saldırmadan defansta açık vermeden yer yer uyutarak topun bizde kalmasını sağlayıp Schalkeyi vurmak.

Hurra saldırış yaparsak 5 yer geliriz.Bu ortasaha çok iyi pas yapar eminim hepsi pasör oyuncular top sürekli bizde kalır ,tempoyu istedigimiz gibi ayarlarız.Olması gereken kadro budur..

Muhtemelen Şl'de ki son maçımız bir gram umudum yok..

Muslera-Eboue-Dany-Semih-Riera-Yekta(Melo)-Selçuk-Emre-Hamit-Sneijder-Burak.

Dk. 60 Drogba.

Fatih Hoca fanteziye kaçmaz umarımda 4-5-1 başlar 4-5-1 bitiririz.O zaman şansımız %40-60 arası gider gelir.Ortasaha Emre-Sneijder-Selçuk olunca iyi pas yapıyor umarım Amrabat filan oynamaz:eek:

+Hamit ve Melo olsa tadından yenmez. Dediğin gibi Amrabat, Aydın falan 18 e bile alınmamalı. Futbolcu değil amrabat

Muslera

Eboue Semih Dany Riera

Melo Selcuk

Hamit Sneijder Emre

Burak

Dany defansif açıdan katkı versin Farfan'ın hızını kessin yeter,ileri bindirme yapmasına filan gerek yok.Riera solacık olsun doğru düzgün kanat izleriz Amrabat bizi kanada küstürdü.Drogba tecrübesiyle 1 adım daha önde Burak'tan.Bence çıkabileceğimiz en dengeli kadro bu ,önemli olan saldırmadan defansta açık vermeden yer yer uyutarak topun bizde kalmasını sağlayıp Schalkeyi vurmak.

Hurra saldırış yaparsak 5 yer geliriz.Bu ortasaha çok iyi pas yapar eminim hepsi pasör oyuncular top sürekli bizde kalır ,tempoyu istedigimiz gibi ayarlarız.Olması gereken kadro budur..

Hayatı boyunca ileri geri bindirme yapmamış bi adamı beke yazıyosunuz, hem de çok kritik bir şampiyonlar ligi öncesi. Anlamakta güçlük çekiyorum

Üst Alt