ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

Bu maçtan önce şöyle bir yazı yazmışım. 10 yıl önce bugün diye facebook hatırlattı...

Birazdan sahaya çıkacaksınız.Ben ekran başına geçerken 2000'li yıllar saracak dört bir yanımı.Sigaramı yakıp gözlerimi kapattığımda, Ali Sami Yen'de bulacağım kendimi kapalının tam ortasında.Rakip İtalyan devi Milan 2-1 önde on bir aslanın karşısında.Efkarlanacağım biraz.Sigaramı dudaklarıma götürürken Kral çıkacak "Efkarlanma, son sözümüzü söylemedik ki!" diyecek bana.Bunu duyan Ümit durur mu! Son sözü söyleyecek orada.

Ben gözlerimi açacağım o anlarda.Bakalım sigaramın kalan yarısı beni hangi destana götürecek diye düşüneceğim.Fazla dayanamayıp gözlerimi kapattığımda Eski Açık'ta bulacağım bu kez kendimi.Rakip asrın devi Real Madrid, 2-0 önde aslanın karşısında.Hasan atacak 2-1 olacak belki ama ben mırıldanacağım kendi kendime "Kral yok dönmez bu maç." Umudumu yitirip sigaramı dudağıma götürürken Jardellerin Mario çıkacak sahneye "Galatasaray umuttur!" cevabını yapıştıracak tokat gibi bana."Ben dememiş miydim?" diyecek bir kez daha sahneye çıktığında.

Gözlerimi tekrar açtığımda sigaramın sonuna gelmiş olacağım, işte o anda çıkacaksınız sahaya.Belki yenik duruma düşeriz yine, belki ben umudumu kaybederim yine.İşte o zaman bana haddimi sen bildireceksin Burak, sen bildireceksin Selçuk, sen bildireceksin Melo, sen bildireceksin Sneijder, sen bildireceksin Drogba!

Şimdi sahaya çıkacaksınız.
Çıkın Metin gibi oynayın, yüreğinizi koyun ortaya. "Galatasaray umuttur." deyin bu taraftara!

Başarılar çocuklar.Biz unutursak sizler hatırlatın bu kafalara: "GALATASARAY UMUTTUR!"Screenshot_20240312_102548_Facebook.jpg

Üst Alt