ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

Şampiyonlar Ligi özelinde zaten pek de deplasman galibiyetimiz yok.

1999-2000 Hertha 1-4
2001-2001 Nantes 0-1
2002-2003 L. Moskova 0-2
2012-2013 Cluj 1-3
2012-2013 Braga 1-2
2012-2013 Schalke 2-3

Başka da deplasman galibiyetimiz yok zaten 6 tane varmış toplam.Bunların yanında Milan ve Barcelona deplasmanlarında 0-2 öne geçip 2-2 bitirdik maçı.2 kez de Juventus deplasmanında öne geçip 2-2 bitirdik.

5'i fatih hoca 1'i lucescuymus.

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke 2-3 Galatasaray | 2.Y | 12 Mart

Ne olmuş Terim e saolsun az daha elleriyle veriyordu maçı...Allah a şükürler olsun ki Terim e rağmen turladık..
3 gün önce şampiyonlar ligi finalisti dortmundu yenen shalkeye karşı ilkyarıda mükemmel futbol oynatmıs terime ragmen nasıl turluyoruz?ilk golde musleraya faul var,2.golde de musleraya yine faul vardı ve ofsayttı hatırladıgım kadarı ile.1 de penaltımız verilmemişti.sneijderin cıkması yanlıstı belki ama amrabat sampiyonlar liginde skora katkı yaptı asist olarak.oyuna alınması dogruydu.

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

gol sevinçelrim

1_ koltuktan 2 metre havaya zıplayarak yerde kaydım

2_ koşarak babama salırdım

3_ halı nın üsünde kaydım

Şu olayi hatirlamasaydim keske guzel gunlerdi
hava soguktu koltukta battaniye altinda arap spikerden maci izliyorduk babamla
Hamitin golden sonra harbi harbi tavana kadar ziplamistim :D

3 gün önce şampiyonlar ligi finalisti dortmundu yenen shalkeye karşı ilkyarıda mükemmel futbol oynatmıs terime ragmen nasıl turluyoruz?ilk golde musleraya faul var,2.golde de musleraya yine faul vardı ve ofsayttı hatırladıgım kadarı ile.1 de penaltımız verilmemişti.sneijderin cıkması yanlıstı belki ama amrabat sampiyonlar liginde skora katkı yaptı asist olarak.oyuna alınması dogruydu.
Vizyoncuklar hep aynı işte.. hiç mi değişmez insan : )

Daha dün gibi hatirliyorum,Fatih hoca Sneijder ve drogba transferlerinden sonra sistem arayisina girmisti

Radikal bir sekilde Schalke deplasmaninda ilk kez 4-3-1-2 sistemini denemisti ve plani tutmustu

Üst Alt