ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

R.madrid,Barca,B.münih çok uç takımlar bunları elemek gerçekten çok zor.Kura şansızlığımızda wardı maalesef, belki bu sene olmadı.(6 yıl aradan sonra katılıp çeyrek final oynamamız basarıdır) ama şunu soyleyim ;GS miz bize hep olmazları oğretti.Ornek wermek için girersem bu sütunlara sığmaz.Gelecek yıllar için çok ümitliyim.''Şuan Türkiyemiz warsa Ataturk'le war Türkiyemiz de awrupa şampiyonu warsa GS ile war'' çunku ben boyle gordum, sanırım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Real daha fazla atmak istemediği için 3-0 bitti . Hakem falan filan diye ağlamanın mantığı yok . Hakem düzgün olsaydı , biz de tüm girdiğimiz pozisyonları gol yapsaydık bile yine real zorlanmadan kazanırdı. Aksini düşünüp kendini kandırabilene sadece saygı duyarım.

Şu xabi alonso attığı uzun topları , ara pasları bayılıyorum ya...

Adam prof.dr.teknoloji pas mühendisi..

zaten hakem 2-0 iken 2-1 yapacağımızı anlayınca 3. golü attırdı onlara. Çünkü uefa ve tüm dünyada biliyorki 2-1 ile istanbula gelseler turu kaybedecekler

aynen katılıyorum...3 gol öncesinde dikkat edin sürekli duran top verdi hakem karşı tarafa..üstelik faul olmamasına rağmen..3.goldeki duran top da faul olmamasına rağmen verdiği gibi bide sarı gösteriyor..bi takım bu kadar da yıldırılmaz...

Real daha fazla atmak istemediği için 3-0 bitti . Hakem falan filan diye ağlamanın mantığı yok . Hakem düzgün olsaydı , biz de tüm girdiğimiz pozisyonları gol yapsaydık bile yine real zorlanmadan kazanırdı. Aksini düşünüp kendini kandırabilene sadece saygı duyarım.

ben bu fikre katılmıyorum..ilk başta sneijder taktiği tutmadı,riera da aksadığı için mecburen defansa takviye yapmak zorunda kaldı,onun haricinde takım güzel oynadı..real de maçı çok ciddiye aldı adam tüm etkili elemanlarını sürdü bence...bizimkiler oyunu ele alınca pepeyi sürdü daha sonra higuani aldı,normal maçlarda kurtarıcı olarak giren mesutu bile ilk 11 de sürdü,3. golden sonraki higuanin kaçırdığı bir goldeki hırsı bile ne kadar ciddiye aldığının göstergesi bence...

benim asıl düşüncem rövanşta da sneijdere mi güvencez..daha hazır değil adam,güven vermiyor bana malesef:(

Soyle oynasaydik daha iyi oynardik gibi yorumlar bana sacma geliyor cunku guc farki var bu cok acik.

ben bu fikre katılmıyorum..ilk başta sneijder taktiği tutmadı,riera da aksadığı için mecburen defansa takviye yapmak zorunda kaldı,onun haricinde takım güzel oynadı..real de maçı çok ciddiye aldı adam tüm etkili elemanlarını sürdü bence...bizimkiler oyunu ele alınca pepeyi sürdü daha sonra higuani aldı,normal maçlarda kurtarıcı olarak giren mesutu bile ilk 11 de sürdü,3. golden sonraki higuanin kaçırdığı bir goldeki hırsı bile ne kadar ciddiye aldığının göstergesi bence...

benim asıl düşüncem rövanşta da sneijdere mi güvencez..daha hazır değil adam,güven vermiyor bana malesef:(

Real skoru alınca üstümüze gelmedi çok rahat oynadılar . Her an gol atabilecekleri bir oyun oldu. Laf söyleyemem ben takımımdan memnunum, yapabileceğimiz sınırlıydı tamam ama keşke seviye olarak biraz daha yukarı çıkabilseydik .

Bu resimde şimdi paylaşıldı.

Takım iyi motive olabilirse,korkmaz çekinmezse oyuncular gününde olursa, hakemden yana bir engel de çıkmazsa takım tarih yazabilir bence...takım sadece gol yememeli o kadar, ama nasılsa geçemicez diye düşünürlerse hiç çıkmaya bile gerek yok..

rövanşta güzel bir kareografi hazırlanmalı,güzel bir fon eşliğinde..bu maçta da hazırlanmayacaksa ne zaman hazırlanacak ki...

güzel bir mesaj verilmeli...

Ne Fatih Terim'in ne taraftarların, hakemi bahane etmesine gerek yok.

Hakem, bu seviyede gayet güzel bir maç yönetmiştir. Ben, hakemden gayet memnunum.

Asıl memnun olmadığım konu, futbolumuz.

Ne yazıkki, aylardır söylediğim kötü futbolumuz, burda da devam etti.

Kötü oynayarak yenildiğimiz içinde zerre üzülmedim. Zaten bu futbolla bu skor çok normal.

Asıl konu, neden aylardır bu kadar kişiliksiz futbol oynamamız.

Dün neredeyse pozisyona giremeden maç bitti.

Real, hiç kendini kasmadı ve 3 attı. Zaten 1 gol atsak, skor 5-1 veya 6-1 biterdi.

Adamlar, atarsakta olur atmazsakta gol yemeyelim gibi, rahat oynadılar.

Biz ise, her aldığımız pasta, sanki 5 saniye olduğumuz yerde beklemeye anlaşmışız gibi, yavaşız.

5 saniye duran, pası veriyor ve alanda 5 saniye bekliyor.

Bu kadar kağnı hızıyla, zaten birşey yapmamızı beklemek hayal.

Pas verme derkende, her pas Muslera'ya, sanki diğer 10 futbolcu sahada yok.

Heleki, ilk yarı bir korner kullanışımız varki, o korner nasıl Muslera'ya pasla bitti anlamadım.

Kimsenin ayağı yere sağlam basmadı, herkesin dizi titriyordu.

Ronaldo, zor golü attı.

Sonrasında Drogba, daha kolayını kaçırdı.

Zaten, o pozisyonun kaçması, maçın sonucunun ne olacağını söyledi.

Orada maç psikolojik olarak, kafalarda bitti.

Neyse, ben yine kızmıyorum, bu kötü futbolla CL'de çeyrek final geliyorsa,

sağlam oynarsak bi CL yarı-finali kesin görürüz.

Yeterki, Fatih Terim, Hamit, Drogba, Sneijder, Burak, seneye kaçmasınlar bu takımdan...

Keşke kora-kor oynasaydıkta, gerçekten üzülseydim.

Yinede, güzel bir CL sezonu yaşadık.

Takıma teşekkürler...

Ne Fatih Terim'in ne taraftarların, hakemi bahane etmesine gerek yok.

Hakem, bu seviyede gayet güzel bir maç yönetmiştir. Ben, hakemden gayet memnunum.

Asıl memnun olmadığım konu, futbolumuz.

Ne yazıkki, aylardır söylediğim kötü futbolumuz, burda da devam etti.

Kötü oynayarak yenildiğimiz içinde zerre üzülmedim. Zaten bu futbolla bu skor çok normal.

Asıl konu, neden aylardır bu kadar kişiliksiz futbol oynamamız.

Dün neredeyse pozisyona giremeden maç bitti.

Real, hiç kendini kasmadı ve 3 attı. Zaten 1 gol atsak, skor 5-1 veya 6-1 biterdi.

Adamlar, atarsakta olur atmazsakta gol yemeyelim gibi, rahat oynadılar.

Biz ise, her aldığımız pasta, sanki 5 saniye olduğumuz yerde beklemeye anlaşmışız gibi, yavaşız.

5 saniye duran, pası veriyor ve alanda 5 saniye bekliyor.

Bu kadar kağnı hızıyla, zaten birşey yapmamızı beklemek hayal.

Pas verme derkende, her pas Muslera'ya, sanki diğer 10 futbolcu sahada yok.

Heleki, ilk yarı bir korner kullanışımız varki, o korner nasıl Muslera'ya pasla bitti anlamadım.

Kimsenin ayağı yere sağlam basmadı, herkesin dizi titriyordu.

Ronaldo, zor golü attı.

Sonrasında Drogba, daha kolayını kaçırdı.

Zaten, o pozisyonun kaçması, maçın sonucunun ne olacağını söyledi.

Orada maç psikolojik olarak, kafalarda bitti.

Neyse, ben yine kızmıyorum, bu kötü futbolla CL'de çeyrek final geliyorsa,

sağlam oynarsak bi CL yarı-finali kesin görürüz.

Yeterki, Fatih Terim, Hamit, Drogba, Sneijder, Burak, seneye kaçmasınlar bu takımdan...

Keşke kora-kor oynasaydıkta, gerçekten üzülseydim.

Yinede, güzel bir CL sezonu yaşadık.

Takıma teşekkürler...

hakemden memnunsan sana söylenecek cümle yok. adam resmen kaderimizle oynadı. aynı hataların yarısını real e machestera yapınca bütün ülkeler ayaklanıyor biz de yine bi eziklilk psikolojisi. o hakem bu turu reale verdi yoksa biz bu haysiyetsizleri elerdik biz onlardan daha iyi oynadık.

Fenerliler ve Beşiktaşlılar sevinsinler.. HATTA GÖBEK ATSINLAR.. Geçen yıl fenerliler diyoduki; siz hepiniz bir olun biz yine fenerbahçeliyiz. NE OLDU O SÖZLER. !!! HANİ SADECE FENERLİYDİNİZ... EEE, baktılar GALATASARAY aldı gidiyo önünü keselim.. adam olan lafının arkasında durur. gördük nasıl durduğunuzu !!!!! gördük nasıl tek olduğunuzu..#

Büyük şikecileri anlarım da (bizden çok çektiler ;)) ama bu menemenci takımın ezik taraftarı niye o kadar itici olmaya başladı?

Şike birliği mi?

Şu maçta hakemi suçlamak komik ötesi. Ne oynadıkta hakeme suç buluyoruz....Adamlar resmen sildiler süpürdüler.

Hakemin yaptığı fahiş hataları nasıl görmezden geliyorsunuz anlamak güç.

oldu-o-zaman-biz-kalkal%C4%B1m_175865.gif

Real skoru alınca üstümüze gelmedi çok rahat oynadılar . Her an gol atabilecekleri bir oyun oldu. Laf söyleyemem ben takımımdan memnunum, yapabileceğimiz sınırlıydı tamam ama keşke seviye olarak biraz daha yukarı çıkabilseydik .

Bu resimde şimdi paylaşıldı.

Ben maçtaydım. Polis maç bitiminde bizi yarım saat kadar stadta tuttu. Kimse keyfinden beklemedi. Resimde bu nedenle diğer tribünler boş...Ayrıca o sırada takım dejenerasyon idmanına çıktı. Taraftar ondan coştu.

Şu maçta hakemi suçlamak komik ötesi. Ne oynadıkta hakeme suç buluyoruz....Adamlar resmen sildiler süpürdüler.

skor olarak süpürdü olarak gözükdü ama sadece skora yorum yaparsak yanlis yorum yapariz herhalde. ama sende ne oynadik ki diye yorum yazmisin.

real madirin sahasinda 53% top sahibi ile bitirmisin.

toplam 13 sut cekmisin ki real sadece 12 suta kala bilmis.

4 korner kunlanmisin onlar ise 2 kunlana bilmis.

nasil süprümüs anlamiyorum acikcasi. neyse.

Üst Alt