ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan

sampiyonlarligi.png

88f85gs.png
c80ecv.png
realmadrid.png

galatasaray-ttarena1.jpg

Şampiyonlar Ligi 2012/13 Sezonu Çeyrek Final Rövanş Maçı

Galatasaray - Real Madrid

Türk Telekom Arena, İstanbul

9 Nisan

21.45

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 2.Maç | Galatasaray - Real Madrid | 21.45 | 9 Nisan

Konu açılmıştır.

Takımımıza başarılar. Umarım bir mucizeye daha tanıklık edebiliriz.

Sonuç ne olursa olsun, takımımızla gurur duyacağımız bir gerçek. :ayatollah:

Benim bu forumda işim yokmuş ama yazayım bari.. Yeneceğiz ;)

Ynt: ŞL 12/13 ÇF 2.Maç | Galatasaray - Real Madrid | 21.45 | 9 Nisan

Ya bismillah..

3-1 aliriz diyorum

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

çok ama çok zor hatta imkansız bunu hepimiz biliyoruz ama hepimiz içimizden geçirmiyor muyuz? bir destan yazsak şöyle 3-0 bitse uzasa ya uzatmalarda ya penaltılarda elesek diye. ulan işte şu bir olursa (ki olmaz) bütün dünya ayağa kalkacak. hani bir laf var ya ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim diye. işte ben senin real madrid'i eleyebilme ihtimalini sevdim galatasarayım. diğer takımlar real madrid b takımı ile hazırlık maçı dahi yapamazken sen şampiyonlar ligi çeyrek finalinde real ile göğüs göğüse çarpışıyorsun ya o da yeter aslanım.

dramatik bir şekilde veda edeceğiz. 2-0 olabilir.

galibiyet alırız ama turu malesef geçemeyiz :rolleyes:

Galatasaray'ın, İspanya'nın Real Madrid takımıyla 9 Nisan Salı günü İstanbul'da oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçını Fransa Futbol Federasyonu'ndan Stephane Laurent Lannoy yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Arena'da oynanacak ve saat 21.45'te başlayacak karşılaşmada Lannoy'un yardımcılıklarını Frederic Cano ve Michael Annonier yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakemin Laurent Stien, ilave yardımcı hakemlerin ise Antony Gautier ve Ruddy Buquet olacakları bildirildi.

galatasaray_real_madrid_macina_fransiz_hakem.jpg

Galatasaray'ın, İspanya'nın Real Madrid takımıyla 9 Nisan Salı günü İstanbul'da oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçını Fransa Futbol Federasyonu'ndan Stephane Laurent Lannoy yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Arena'da oynanacak ve saat 21.45'te başlayacak karşılaşmada Lannoy'un yardımcılıklarını Frederic Cano ve Michael Annonier yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakemin Laurent Stien, ilave yardımcı hakemlerin ise Antony Gautier ve Ruddy Buquet olacakları bildirildi.

galatasaray_real_madrid_macina_fransiz_hakem.jpg

Sende şerefsiz çıkmazsın umarım!

yanılmıyorsam Burak ve Dany cezalı

Muslera

Eboue-Semih-Gökhan-Riera

Hamit-Selçuk-Melo-Amrabat

Sneijder

Drogba

Futbolun her türlü olumlu faktörü o gün bizimle olsun inşallah, eğer turu geçemezsek de 2-0 gibi bir skorla bitsin de yaşatacağımız birşey korkusu yeter onlara.

İlk 20 dakikada bir gol bulursak her şey olur bu maçta unutmamak lazım forma Galatasaray forması ne de olsa. umut her zaman var.

Üst Alt