ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 2-2 B.Dortmund | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 2-2 B.Dortmund | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid - B.Dortmund | 21.45 | NTV Spor | 6 Kasım

ilk 11:

Casillas, Ramos, Pepe, Varane, Arbeloa, Alonso, Modric, Di María, Özil, Cristiano Ronaldo & Higuaín

Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Reus, Götze, Großkreutz - Lewandowski

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid - B.Dortmund | 21.45 | NTV Spor | 6 Kasım

ilk 11:

Casillas, Ramos, Pepe, Varane, Arbeloa, Alonso, Modric, Di María, Özil, Cristiano Ronaldo & Higuaín

Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Reus, Götze, Großkreutz - Lewandowski

sasirdim...Essieni sag bek olarak bekliyordum :asd:

Weidenfeller

Piszczek - Subotic - Hummels - Schmelzer

İlkay - Kehl

Reus - Götze - Großkreutz

Lewandowski​

Dortmund da bu kadroyla çıkacak sahaya, klasik diziliş ve 11'leri... Aslen Türk olup da Alman Milli Takımı'nı seçen 2 oyuncu da bugün 11'deler ve birbirlerine rakipler, İlkay ve Mesut...

Dortmund kolay kolay kaybetmez. Sürpriz bir Galibiyet alacaklarini düsünüyorum. En az 1 Puan alirlar.

real ilk yarıdan işi bitirir bu akşam

ntvspor sonunda aklına geldi hd kanalım var burdan yayın yapayım bari dedi sanırım

Ahh ulan Euroleage'den sonra CL maçlarınıda bu şikecilerin kanalını izleyip reyting kazandırmak zorunda kalıcam :(

İyi bari Ntvspor'daymış HD kanal dururken Ntv'de ne diye yayınlarlar ki zaten.

Üst Alt