ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

283060_451233981582559_1768735213_n.jpg

Eski Manchester City'li , İnter'li, Juventus'lu, Arsenal'li ve Milan'lı Futbolcu Patrick Vieira'nın Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf: ''Türk taraftarlarla stadyumda bir araya geldim.''

Vieira reyiz :bid:

adam gitmis, bulmus, sonra fotoyo indirmis, buraya foruma özel foto icin kismini acmis, oraya yuklemis, sizinle paylasmis, altina kücüte bir aciklama yapmis...

insan bir, iki like verir adama yahu.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

adam gitmis, bulmus, sonra fotoyo indirmis, buraya foruma özel foto icin kismini acmis, oraya yuklemis, sizinle paylasmis, altina kücüte bir aciklama yapmis...

insan bir, iki like verir adama yahu.

Yok be Salman ne Like'ı.. Arkadaşlar bilgilensin sadece..

Cansın.. :blush2:

[video=youtube;QLQcs5XUyBU]https://www.youtube.com/watch?v=QLQcs5XUyBU&feature=player_detailpage#t=90 s[/video]:happynew:

Çok iyi oynadık hakem faktörüde var daha hiç bişey bitmedi ,biz bu guruptan 2.çıkarız

[video=youtube;6Nu1nxth2dM]https://www.youtube.com/watch?v=6Nu1nxth2dM[/video]

medya , kulüp dahil herkez maci beyenmis , ben bu mac icin ilk defa yorum yapiyorum. ben maci beyenmedim ve GS'ye yakistiramadim oynadiklari oyunu.

tamam ilk defa oynayan futbolcularimiz var heyecanlilar ama bu kadarda pres olmayan bir an'da defalarca pas hatalari yapmak da ne oluyor ? tecrübeliside gencide tonlarca pas hatasi yapti. bu hatalarin yarisini yapsak suan GS 3 puan almisti

medya , kulüp dahil herkez maci beyenmis , ben bu mac icin ilk defa yorum yapiyorum. ben maci beyenmedim ve GS'ye yakistiramadim oynadiklari oyunu.

tamam ilk defa oynayan futbolcularimiz var heyecanlilar ama bu kadarda pres olmayan bir an'da defalarca pas hatalari yapmak da ne oluyor ? tecrübeliside gencide tonlarca pas hatasi yapti. bu hatalarin yarisini yapsak suan GS 3 puan almisti

bu pas hatalati sadece manuya karsi degil, dün akhisaraya karsi bile yaptik

cok cabuk kaybediypruz topari, adeta ayagimizdaki toplari cömertce rakibe veriyoruz

topun degerini bilmiyoruz, o verdigin topu kapmak icin 3 dk kosman gerekiyor, bunu unutuyoruz.

hic tabiki risk alicaksin, tabiki deniceksin ama bunlari ilerde yapicaksin

biz ise geriden cikarken bile sacma sapan toplar veriyoruz rakiplere

dün mesela cris-dany paslasiyor, sonra musleraya dönüyor, o uzun vuruyor, top rakibe gidiyor, oysa akhisaraya karsi 3-4 pasla rakib ceza sahasinda olmamiz lazim.

avrupada pas yapamiyorsan cabuk, dikine, hep bir adim geride kalirsin, bu da benim iddiam.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Aha şimdi özette fark ettim de hakem 30. saniyede penaltıyı vermek üzereymiş aslında.Düdüğü falan ağzına götürmüş.Durmuş ama sonradan vazgeçiyor.İlginç.Acaba yan hakem mi bir şey dedi?

Üst Alt