ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Vay Cluj'a turu gecirenler bile olmus, neremle gulecegime sasirdim. Ulan daha ilk maclar oynandi yahu.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

gurur dolu bır gece yasatan sahada catır catır top oynayan manuya sahayı dar eden takımıma tesekkurler...

bu konsantrasyonla gruptakı hıcbır mactan ve rakıpten cekınmıyorum sahane bır takımımız var:ayatollah:

Kicker, en ünlü alman spor gazetesi/Internet platforumu 2011 Wolfang Stark'a "Yilin En kötü hakem" ödülünü vermisdi...

Gercekden baska bi hakem olsaydi... NEYSE mac bitti, güzel bi gurur verici bi mac yapdi Aslanlar..

artik önmüze bakalim.

Vay Cluj'a turu gecirenler bile olmus, neremle gulecegime sasirdim. Ulan daha ilk maclar oynandi yahu.

sasirmak yerinel gülseydin iste her yerinle

bragaya karsi puan kaybi olursa, clujda manuya karsi evinde beraberlik alabilirse, cluj muthis bir avantaj yakalicak iste dedim, ters birsey mi dedim?

manuya kaybettik diye bir elistiri mi yaptim?

sen kendini tutma, gül.

brag ve cluja karsi evimizdeki arka arkaya gelen 2 maci kazanmak zorundayiz.

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

sasirmak yerinel gülseydin iste her yerinle

bragaya karsi puan kaybi olursa, clujda manuya karsi evinde beraberlik alabilirse, cluj muthis bir avantaj yakalicak iste dedim, ters birsey mi dedim?

manuya kaybettik diye bir elistiri mi yaptim?

sen kendini tutma, gül.

brag ve cluja karsi evimizdeki arka arkaya gelen 2 maci kazanmak zorundayiz.

Aynen, Cluj buyuk avantaj yakaladi.

Bu tur grup maclarinda once puan alabilecegin deplasmanlari oynamak avantaj oluyor.

Bu avantaji Cluj ele gecirdi.

Kendi evimizde bir puan kaybi turu goturur malesef. Onumuzdeki iki maci da kazanmak zorundayiz, umarim bu stres olusturmaz.

braga cluj bildigin mahalle maçı yapıyor geçiniz bunları

Ferguson ustat dilerim bu hafta Liverpool macında 3 topun direkte patlar bolca pozisyon harcar ve hakem tarafından penaltılarınız güme gider..Ondan sonra basın toplantısında o kıpkırmızı suratınla ve burnunla ne diyeceksin görmek istiyorum...

Puan alamadik ancak gururluyuz be Galatasaray budur abi, Avrupa'da hatirlaniyoruz artik. Bugün ingiliz gazetelerinde neler yaziyordu neler. Fatih Terim'e de tebrikler.. Antep 4-2 9 kisi kaybettik ve FB 1-2'lik maglubiyet almistik sayisiz gol pozisyonu, bu macta bu sezonun milatidir garantisidir... Gururluyuz!

115.25 km kosmusuz, manu 112.08 km kosmus

kesin bilgi degil ama büyük ihtimal bu hafta clde en cok kosan takim olduk.

cunku barca-spartak macina baktim, barca 104.48 kosmus, spartak 111.82 km kosmus

barcaya karsi spartak ancak bu kadar kosmussa 3-2'lik macta , baska bizim 115.25 km yi gecen takim olmamistir diye düsünüyorum :asd::asd:

Enine boyuna dusunuyorumda Manu ile icerideki maca kadar 9 puan alicaz gibi..

maç maç olaya bakmak lazım bunun cezalısı sakatlığı var sırada braga var önce bunlardan 3 puan almalıyız.

Braga (İ) 3 puan

Cluj (İ) 3 puan

Cluj (D) 1 puan

Bu durumda 7 puan biz 4 puan Cluj oluyor ama ikili averajda üstünüz tur için büyük avantajımız olur..

Braga ve cluju hafife alamamız lazım ne olursa olsun. Amaç gruptan çıkmaksa ona gore mantıklı oynamalıyız. Cluja içerde fark yapıcaz diye bragayı mutlaka deplasmanda yenicez gibi değilde bize ne gerekiyosa puan olarak ona gore oynamalıyız.

Bardağın hep dolu tarafına bakıyoruz ama takım savunması anlamında sıkıntılarımız var gerçekten.

Defansta stoperlerimiz bireysel olarak iyi oynadılar gerçekten ama tandem olarak henüz Ulfaliji-Semih uyumunu yakalayamadılar..

Tabii bunda Melo'nun performansının yetersiz olmasının payı da var...

Bu deplasmanı öyle veya böyle alsaydık 18 puan yapardık.

Bunu dediğimde bazı hırboyzlar alıntılayıp başka konularda dalga geçmeye kalkmışlar.

İçerideki Braga maçı çok önemli.Onları geçersek önümüz çok rahat olur.Grup liderliğine oynarız.

Üst Alt