ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Iste topluluk psikolojisi boyle bursey.

Herkes alinsin deyince ben de dayanamadim.

Saka bir tarafa kendini Avrupa'da kanitlamis bir kanat ve forvet diye yirtindik durduk.

Gerçekten çok gereksiz oldu bence Amrabat ve Burak transferleri. Hem maliyet fayda açısından hemde rakiplerle aramızda ortaya çıkan gerilim açısından

Gerçekten çok gereksiz oldu bence Amrabat ve Burak transferleri. Hem maliyet fayda açısından hemde rakiplerle aramızda ortaya çıkan gerilim açısından

Gecen seneki transferler ne kadar dogruusa bu seneki transferler o kadar tartismali.

Melo takimin diregiydi tamam, Hamit'i kimse tartismazdi kim olsa isterdi o da tamam. Dany tamam.

Ama umut veya Burak'tan birinin yerine kapali defansa is yapabilen, sirti donuk top alabilen, vuruslarinda sakin kalabilen bir golcu,

Amrabat yerine kolay calim atabilen ve hizli bir kanat,

Ve kesinlikle ama kesinlikle iyi bir solbek

Alinmaliydi.

Gecen seneki transferler ne kadar dogruusa bu seneki transferler o kadar tartismali.

Melo takimin diregiydi tamam, Hamit'i kimse tartismazdi kim olsa isterdi o da tamam. Dany tamam.

Ama umut veya Burak'tan birinin yerine kapali defansa is yapabilen, sirti donuk top alabilen, vuruslarinda sakin kalabilen bir golcu,

Amrabat yerine kolay calim atabilen ve hizli bir kanat,

Ve kesinlikle ama kesinlikle iyi bir solbek

Alinmaliydi.

Gazetelerden oku oku yaz. Düne kadar böyle demiyordun :)

Ben içerdeki maçlarda Cluj ile Manuyu yeneceğimizi, Clujla deplasmanda berabere kalıp son hafta Bragaya aşağıdaki puan durumu ile gideceğimizi düşünüyorum.

Man. United : 12

Galatasaray : 7

Cluj : 5

Braga : 4

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

maçın başında diyordu ki biz 150m euro braga 60m euro luk rakammıs kimse kusura bakmasın ben bu rakamlara inanmıyorum çünkü bizim Türk takımları x kapasiteli topcuyu 5 e alıyorsa avrupa takımları 2x kapasiteliyi 5 e alıyor alan denen adamın transfer marktaki değeri kaç acaba

maçın başında diyordu ki biz 150m euro braga 60m euro luk rakammıs kimse kusura bakmasın ben bu rakamlara inanmıyorum çünkü bizim Türk takımları x kapasiteli topcuyu 5 e alıyorsa avrupa takımları 2x kapasiteliyi 5 e alıyor alan denen adamın transfer marktaki değeri kaç acaba

Alan - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Sercan Yildirim - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

misal

transfermarktın stratejisi bile bizi pohpohlamak üzerine resmen şu rakamlara bakınca şaka gibi:D

Dk 60. Braga kendi sahasında sondan 2. Olhananse'ye 2-4 yeniliyo :eek:

Kazanmak için oynayınca işler değişiyor.Braga grupta başka galibiyet alamaz bence.

Üst Alt