ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray - Cluj | 23 Ekim | 21.45 | Star Tv

--------------------------------------------------muslera-------------------------------------

-------------eboue----------------semih------------------------------dany------------hakan (ne yazıkki)

--------------------------------selçuk ------------------------melo---------------------------

amrabat------------------------------------yekta-----------------------------------------------riera-----

--------------------------------------------burak--------------------------------------------

Ya ne Burak'ı allasen

Kazara gol atıp alırız umarım yoksa cidden 0 çekeceğimizden korkuyorum

bugun gordukki bu takımın forvetlerı umut elmander

Yenilirsek yada berabere kalırsak olacakları düşünmek istemiyorum.

milletin kafa çok karışık ve herkes çok olumsuz.ama hep böyle gitmez. çünkü fatih hoca izin vermez.artık hatalarından ders almıştır fatih hoca.ve kim iyiyse o oynamalı.madem engin yok.yekta oynar, furkan diye bi oyuncu aldık,oynasınki görek lig maçlarında.çok hatalar ve yanlışlar var şu anda.düzelcek elbet herşey.

Şimdi bu Cluj Gençlerbirliğinden kuvvetli mi, zayıf mı????

Cluj'u da yenemeyeceksek diyecek laf yok...

w2GG8.jpg

Öğlenleyin Alex Fergusonla konuştum. Galatasarayın Şampiyonlar Liginde grupta durumunu nasıl görüyorsunuz diye sordum. Galatasaray tecrubeli ve iyi takım, önümüzdeki maçta galip gelirse son maça kadar şansını sürdürebilir dedi. Selçuk Milli Takımdan sakat döndü onun maça yetişmesi önemli dedim. Kim anlamadım dedi? İnan, Selçuk İnan dedim. Haaaa İnan tamam dedi. Evet çok iyi oyuncu, Tugay gibi topa çok hakim dedi. Ben kısa bir görüşünüzü almak için aramıştım, teşekkür ederim dedim.

Ve lütfen Burak oynamasın...Necati ile takas yapsak keşke...

yenmemiz icin en az 2 gol atmamiz lazim tabi oda yeterse nede olsa her mac gol yiyoruz...

Emre çolak oynamasın gerekirse 10 kişi çıkalım.

Maça gelince net bir skorla kazanırız.

Üst Alt