ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

Antrenman havasında geçer. Çok rahat yeneriz.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

mac bittiginde her biriniz hiffffffffffff diye cekip sevinc cıglıkları atıcaksınz

0 - 4

3 maçta 7 puan

kolay değil ama imkansız da değil

ben güveniyorum takıma , şu maçı kazanırsak o havayla manuyu bile tokatlayabiliriz

maçı zaten alırız o mühim değil.Asıl önemli olan futbolcular için güzel bir gezi olacak

arkadaslar bu mac icin bi kac totem denemesi falan mi yapsak forumca?

akliniza gelen biseyler var mi?

mesela o smiley'i herkes avatar yapabilir veya benzeri seyler

cok cok önemli mac...

harbiden 3-4 farkla kazanirsak, kesin gruptan ciktik sayarim

o gazla neler yapmazki bu takim sonra :asd:

Trübünlerle çoşacaksın

Kupaları alacaksın

Sen şampiyon olacaksın

Seni sevmeyen ölsün

Burak çelik çok pozitif gördüm seni :)

Trübünlerle çoşacaksın

Kupaları alacaksın

Sen şampiyon olacaksın

Seni sevmeyen ölsün

Biz gönüllere çektik bayrakları, direklere değil.

Biz tarihe yazdık ismimizi duvarlara değil.

Biz Avrupa’da açtık bayrağı kadıköyde değil.

Biz dünyaya poz verdik şakşakcılara değil.

Ve biz imparatorlarla büyüdük kestanelerle değil.

Allah yardimcimiz olsun.

Üst Alt