ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

ben anlamiyorum bazi arkadaslar maci nasil izliyor, nasil takip ediyor, kafalarindna ne geciyor valla hic cözemiyorum.

dün takmimizi izlerken o paslara hayran kaldim

bugun arkadasimiz cikmis, gecen senedeki pas trafigimiz yok diyor.

gecen sene pas yapmiyorduk ki, ilerde basip, rakibi hataya zorlayip o toplarla gol ariyorduk.

deplasmanda daha kontrollu oyniyorduk biraz, o kadar.

dün deplasmanda olmamiza ragmen muthis pas yaptik

ilk yarida geri, yan pasta cok oldu, ama olsun, olacak.

ligin basinda yaptigmiz gibi 3-4 pastan sonra ilerde topu kaptirip, pozisyon yemek yerine ben yan pas, geri pasi tercih ederim.

topla oynama olayi %67 , takir takir pas yapmadik diyorsunuz.

beni asil sevindiren, mutlu eden 2 yildir bekledigim pas oyununu sahada görmek olmusken biri takir takir pas yapmiyoruz diyorsa, hele hele gecen seneki gibi iyi yapmiyoruz diyorsa, sasiririm.

özellikle ikinci kez öne geçtin sonra oynadık doğrudur ama maçın başları ve yenilen golden önce orta saha ve defanstakiler ayağa pas yapamadılar sürekli şişirme toplar kullandık daha seri ve ayağa pas oynuyoduk geçen sene

biz macin basinda da, ilk gole kadarda da pas yaptik.

ilk gole kadar pas yaparken cok agir yaptik sadece, göstere göstere yavas tempoda yaptik ama yinede basarili olduk.

ama ikinci yaridaki pas trafigimiz cok iyidi, etkiliydi, effektif idi.

He tamam haklısınız bir maçla yine havaya girmeye başlamış ayağınız yere bassın biraz ben kötü oynadık diye birşey dedimmi daha iyi olabiliriz dedim sizin gibilerle tartışmaya girilmez zaten yarın birgün mağlubiyettede yerden yere vurmayın takımı o zaman yanpas ve geripas sizin için iyi paslaşmaysa tamam takım iyi paslaşıyor

takım 2 maçtır ne yaptığını biliyor.

Galatasaray Şampiyonlar Ligi' nde topla oynamada Barcelona' dan sonra %61.4 ile ikinci sırada !

Hadi bunuda açıklayın :D

He tamam haklısınız bir maçla yine havaya girmeye başlamış ayağınız yere bassın biraz ben kötü oynadık diye birşey dedimmi daha iyi olabiliriz dedim sizin gibilerle tartışmaya girilmez zaten yarın birgün mağlubiyettede yerden yere vurmayın takımı o zaman yanpas ve geripas sizin için iyi paslaşmaysa tamam takım iyi paslaşıyor

ne ayaksin arkadas, sizin gibileri vs ne salliyorsun direkt, beni ne zaman gördün takima sallarken 1-2 mac yüzünden.

daha iyisi tabiki vardir, tabiki daha iyi olmak zorundayiz, tabiki üstüne koyarak gitmek hedefimiz olmali.

ama sen gecen sene gibi takir takir pas yapmiyoruz, umutsuzum dedin mi?

dedin

ben sana bu yuzden cevap verdim mi?

verdim

ikimizden hangisi hakli, hangisi olaya hakim?

ben

simdi direkt bla bla bla diye b.k yazicagina yorumu göndermeden gözden gecir, böyle duruma düsmek zorunda kalmazsin.

son 2 degil, 3-4 yildaki en iyi pas oyunlarindan birini oynamisken sen bunu yazarsan, tabiki millet cevap verecek sana.

"tamamdir" "bu is olmustur, artik brakalim" "üstüne koymak yok, yeterde artar" diyen mi cikti?

hele şükür CL'de nasıl oynanması gerekiyorsa ilk defa öyle oynadık.

0-0'da dengeli, gereksiz risk almayan, önde basalım yediğimizden fazlasını atalım felsefesinin olmadığı bi oyun anlayışı

en başından beri oynamamız gereken oyun.

can sıkıcı şeyler de vardı tabi takım adına. mesela rasgele vurulan uzun toplar bile savunma arkasına düşüp pozisyona dönüştü.

cris ve dany dün bireysel olarak fena değillerdi ama ikili olarak çok uyumsuzlardı.

hoca artık ideal ikiliye karar vermeli.

hele şükür CL'de nasıl oynanması gerekiyorsa ilk defa öyle oynadık.

0-0'da dengeli, gereksiz risk almayan, önde basalım yediğimizden fazlasını atalım felsefesinin olmadığı bi oyun anlayışı

en başından beri oynamamız gereken oyun.

can sıkıcı şeyler de vardı tabi takım adına. mesela rasgele vurulan uzun toplar bile savunma arkasına düşüp pozisyona dönüştü.

cris ve dany dün bireysel olarak fena değillerdi ama ikili olarak çok uyumsuzlardı.

hoca artık ideal ikiliye karar vermeli.

güzel özet, dogru özet.

Cris yavas olabilir, ufak tefek hatalar da yapabilir, ama bu onun en uygun stoper oldugu gercegini degistirmez.

Semih Dany ikilisi cok dengesiz. Ikisi de ayni tip stoper ve tecrübesiz.

3 mactir toparlandiysak, bunda mutlaka Cris'in de katkisi var. Unutulmamali.

Semih Dany ikilisinin oynadigi bir macta 3 golden asagisi kurtarmaz. Yoksa kazanamayiz

ne ayaksin arkadas, sizin gibileri vs ne salliyorsun direkt, beni ne zaman gördün takima sallarken 1-2 mac yüzünden.

daha iyisi tabiki vardir, tabiki daha iyi olmak zorundayiz, tabiki üstüne koyarak gitmek hedefimiz olmali.

ama sen gecen sene gibi takir takir pas yapmiyoruz, umutsuzum dedin mi?

dedin

ben sana bu yuzden cevap verdim mi?

verdim

ikimizden hangisi hakli, hangisi olaya hakim?

ben

simdi direkt bla bla bla diye b.k yazicagina yorumu göndermeden gözden gecir, böyle duruma düsmek zorunda kalmazsin.

son 2 degil, 3-4 yildaki en iyi pas oyunlarindan birini oynamisken sen bunu yazarsan, tabiki millet cevap verecek sana.

"tamamdir" "bu is olmustur, artik brakalim" "üstüne koymak yok, yeterde artar" diyen mi cikti?

ilk mesajımda bazı şeyleri eksik yazmış olabilirim tamam kabul ordaki sizin gibiler lafıda sana değildi daha çok senden bir sonraki millet neresiyle izliyorsa maçı gibi birşey kullanmış öyleleriyle derken daha çok onu kastettim ayrıca neyse ilk mesajımı biraz daha açıklayım o zaman evet dün kazandık pas yüzdemizde yüksekmiş ama geçen sene orta sahadan ileriye daha dikine oynuyorduk dünkü maçta daha çok paslaşmış olabiliriz kötü oynamadık ama daha çok geriye ve yana paslaşıyoruz cluj gibi rakibi bu oyunla yeneriz ama braga maçındada iyi paslaştık adamlar geldi takır takır attı o maçtada pas yüzdemiz yüksekti paslaşma olarak braga maçından daha iyi olduğumuzu düşünmüyorum daha hucuma doğru doğru paslar yapmamız lazım o yüzden umutsuzluğumu bildirdim

ilk mesajımda bazı şeyleri eksik yazmış olabilirim tamam kabul ordaki sizin gibiler lafıda sana değildi daha çok senden bir sonraki millet neresiyle izliyorsa maçı gibi birşey kullanmış öyleleriyle derken daha çok onu kastettim ayrıca neyse ilk mesajımı biraz daha açıklayım o zaman evet dün kazandık pas yüzdemizde yüksekmiş ama geçen sene orta sahadan ileriye daha dikine oynuyorduk dünkü maçta daha çok paslaşmış olabiliriz kötü oynamadık ama daha çok geriye ve yana paslaşıyoruz cluj gibi rakibi bu oyunla yeneriz ama braga maçındada iyi paslaştık adamlar geldi takır takır attı o maçtada pas yüzdemiz yüksekti paslaşma olarak braga maçında daha iyi olduğumuzu düşünmüyorum daha hucuma doğru doğru paslar yapmamız lazım o yüzden umutsuzluğumu bildirdim

braga macindaki pas trafigimizi ben hic begenmedim, begenmis olsaydim 2 yildir gördügüm en iyi pas oyunlarindan biriydi demezdim zaten dünkü oyuna.

braga macinda ne yaptigimizi bilmiyorduk, top bizdeydi, pas yapiyorduk ama nafile.

3-4 pastan sonra kaptiriyorduk, yada bos beles atak yapip, harciyorduk.

dün bunlar olmadi, dün takim ne yaptigini bilerek oynadi , ne yapmak istedigini bilerek oynadi.

dikine, hizli paslar onlar gecen seneye ait, dikine, hizli pas oyunu ilerde bastigimizda, toplar kapatigimizda, rakibi hataya zorladigimizda oynardik, direkt kaleye giderdik.

bunu sampiyonlar liginde yapamazsin, yaparsinda, zor yaparsin.

dün sampiyonlar liginde nasil oynamak gerekiyorsa öyle oynamistir Galatasaray.

sen bence olayi yanlis yorumladin, sen takir takir pas yapan takim görmek istemiyorsun, sen hizli, cabuk dikine giden takim görmek istiyorsun.

senin görmek istedigin takim ilerde baski yapip, hizli, ani cikislarla direkt dikine gidn takim, kisaca gecen sene ligde gördügümüz Galatasaray.

ama bunu sampiyonlar liginde kolay kolay göremezsin bence.

yoksa takir takir pas yapan takim vardi dün sahada.

Bunlar neyin kafasını yaşıyor arkadaş :D

Adamın kuponu yatmış ayak yapıyo işte başka ihtimal gelmedi aklıma:asd:

Ulan kendimi kırbaçlıyasım geliyor nedir yaa:D:D:D:D antu yine nirvana

Cluj'dan galibiyet bekliyorlardo sonra beraberlik ama olmadı neyse braga yensinde isterse bunlar 1o atsın dedikleri sırada önce beraberlikle sonra 2. gole şok 3. golle baygınlık geçirdiler.Nedense bugün aykut'un yerine td arayışları hızlanmış:cool:

braga macindaki pas trafigimizi ben hic begenmedim, begenmis olsaydim 2 yildir gördügüm en iyi pas oyunlarindan biriydi demezdim zaten dünkü oyuna.

braga macinda ne yaptigimizi bilmiyorduk, top bizdeydi, pas yapiyorduk ama nafile.

3-4 pastan sonra kaptiriyorduk, yada bos beles atak yapip, harciyorduk.

dün bunlar olmadi, dün takim ne yaptigini bilerek oynadi , ne yapmak istedigini bilerek oynadi.

dikine, hizli paslar onlar gecen seneye ait, dikine, hizli pas oyunu ilerde bastigimizda, toplar kapatigimizda, rakibi hataya zorladigimizda oynardik, direkt kaleye giderdik.

bunu sampiyonlar liginde yapamazsin, yaparsinda, zor yaparsin.

dün sampiyonlar liginde nasil oynamak gerekiyorsa öyle oynamistir Galatasaray.

sen bence olayi yanlis yorumladin, sen takir takir pas yapan takim görmek istemiyorsun, sen hizli, cabuk dikine giden takim görmek istiyorsun.

senin görmek istedigin takim ilerde baski yapip, hizli, ani cikislarla direkt dikine gidn takim, kisaca gecen sene ligde gördügümüz Galatasaray.

ama bunu sampiyonlar liginde kolay kolay göremezsin bence.

yoksa takir takir pas yapan takim vardi dün sahada.

doğrudur ikinci mesajda daha iyi anlattım sanırım haksızmıyım ama bragaya karşı daha hızlı ve dikine paslaşmamız lazım bence ha puan fazlasıyla gidersek bu oyun yine işe yarayabilir ama

Dün oynanan oyunu abartmamak lazım. Shaktar'ın Chelsea'ye hatta Bate'nin Valencia'ya karşı oynadığı oyunları, Anderlecht'i filan da seyredin. Yani o takımlarla bile oynamakta zorlanırız.

Bence yatıp kalkıp dua edelim. Takıma haksızlık etmek istemiyorum ama hem Türk futbolu olarak hem Galatasaray olarak seviyemize bakarsak çekebileceğimiz en iyi kuraardan birini hatta birincisini çekmişiz.

doğrudur ikinci mesajda daha iyi anlattım sanırım haksızmıyım ama bragaya karşı daha hızlı ve dikine paslaşmamız lazım bence

sen kendine göre haklisin, senin gibi düsünler var tabi.

ama ben ve benim gibi düsünenlerin saiyisi daha cok oldugunu düsünüyorum.

sampiyonlar liginde rakip kim olursa olsun olay bellidir, kontrollu oyun!

hele su anki karomuzla dünkü oyununu hep tercih ederim.

Dün oynanan oyunu abartmamak lazım. Shaktar'ın Chelsea'ye hatta Bate'nin Valencia'ya karşı oynadığı oyunları, Anderlecht'i filan da seyredin. Yani o takımlarla bile oynamakta zorlanırız.

Bence yatıp kalkıp dua edelim. Takıma haksızlık etmek istemiyorum ama hem Türk futbolu olarak hem Galatasaray olarak seviyemize bakarsak çekebileceğimiz en iyi kuraardan birini hatta birincisini çekmişiz.

shaktarı felan anladımda. anderlethin nesi iyi takım. ben seyrettim. anderlethi bişeye benzetemedim. nerdeyse limasole elniyorlardı zaten.

Galatasaray'ı bu kadar bilmesek, dışardan baksak bizim takıma da öyle deriz.

ben çok iyiyiz demiyıorum ama anderlethi söylüyorsun ondan diyorum. biz anderlethten daha iyi takımız o kesin. zenit maçlarını izledim. zenit durmadan kaçırmış. biz öyle durmadan pozisyon veren degiliz. ilk geldikklerinde yiyen cinsteniz:asd:

Üst Alt