ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Arkadaslar sike mike diyorlar hayirdir? Baskik varmi birbirimizi aydinlatsak bu konu hakkinda yazilanlar hakkinda?

Arkadaslar sike mike diyorlar hayirdir? Baskik varmi birbirimizi aydinlatsak bu konu hakkinda yazilanlar hakkinda?

B937432FF5C747319C4E96B5331164F0.jpg

Alınması gereken galibiyetin taaa 4. maçta gelmesi ne kadar kötü olsa da, bekledikçe kıymetlenmiş olacak ki, üst tura çıkmış gibi, çeyrek finale kalmış gibi sevindik. İçerdeki United maçına birçoğumuz gibi ben de garanti olarak bakıyorum. Şimdi ihtiyacımız olan tek şey Braga deplasmanından alınacak puanlar. Allah utandırmasın.

Alınması gereken galibiyetin taaa 4. maçta gelmesi ne kadar kötü olsa da, bekledikçe kıymetlenmiş olacak ki, üst tura çıkmış gibi, çeyrek finale kalmış gibi sevindik. İçerdeki United maçına birçoğumuz gibi ben de garanti olarak bakıyorum. Şimdi ihtiyacımız olan tek şey Braga deplasmanından alınacak puanlar. Allah utandırmasın.

Avatarın çok kötü,bana rezil bir yılı hatırlatıyor

Sıra ManU ve Braga'da onlarıda yenip bu gruptan 10 Puan ile çıkacağız İnşallah.

Bu sezon 2.Tur başarıdır , hele Çeyrek Final oynarsak harika olur harika.

Tabi lig şampiyonluğu ile birlikte :)

(Türkiye Kupası'da ekstra olur alınırsa ama güzel olur :) )

Sıra ManU ve Braga'da onlarıda yenip bu gruptan 10 Puan ile çıkacağız İnşallah.

Bu sezon 2.Tur başarıdır , hele Çeyrek Final oynarsak harika olur harika.

Tabi lig şampiyonluğu ile birlikte :)

(Türkiye Kupası'da ekstra olur alınırsa ama güzel olur :) )

Maddi olarak tamamen düzelmenin yolu şampiyonluğu 2-3 sene kimseye bırakmamak.Önümüzdeki 2-3 senede Avrupa'da elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız ancak bu senenin başında olduğu gibi çok beklentiye girmemek lazım.

1535929327000.png

eren buraktan memnun değildi takımı oynatmıyor diye ki haklıydı.aslında 3 gol demek istemiştim 2 demişim.tüh.3 tane çaktı burak

O gruplarda ki takımda 2 tane net forvet vardı, devre arası Drogba gelmişti.

Kısaca o sezon ile alakamız yok.

Melo vardı tek başına o yeter.

Üst Alt