ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Maçta tribündeydim. Hayatım boyunca unutamayacağım bir atmosfer vardı, iyi ki de gitmiştim maça.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir dönem ua'dan daha ön planda olan Yürüyedur'u nasıl kapattığınızı, 2 sene önce bizden bağımsız hareket ediyor diye Boys of Hell'i nasıl kapattığınızı biliyoruz merak etme.

Tribün organizasyon işidir. Fb 'nin neden tribün kültürü yok sence? Bu sebepten işte.

Diğer grupları kendi çatımızda topladık. Kimsenin stadı giriş hakkını gasp edemeyiz.

Tribün organizasyon işidir. Fb 'nin neden tribün kültürü yok sence? Bu sebepten işte.

Diğer grupları kendi çatımızda topladık. Kimsenin stadı giriş hakkını gasp edemeyiz.

Her kafadan aynı sesin çıkması iyi bir şey değil. Gezi parkı olayları sırasında statta beste söyleyenleri nasıl ıslıkladığınızı iyi biliyoruz şimdi tek seslilik iyidir diye masal anlatmayın. Fb'nin sorunu ayrı. Onların en az 6-7 tane grubu varken bizim statta ua'dan başka grup yok.

Kendi gibi düşünmeyenleri kendileri gibi düşünen gruplarla birleştirdiniz. O adamları küstürdünüz. 2014'den beri tribün leş sizin sayenizde. Pasolig falan demeyin bahane değil.

Yönetim maç öncesi ua temsilciklerine final maçı için bilet dağıtıyor. Sizin de yönetimi yalamanız normal. Menfaat olmazsa olmaz. Bedava bilet vermeseydi görürdük.

Son düzenleme:
Her kafadan aynı sesin çıkması iyi bir şey değil. Gezi parkı olayları sırasında statta beste söyleyenleri nasıl ıslıkladığınızı iyi biliyoruz şimdi tek seslilik iyidir diye masal anlatmayın. Fb'nin sorunu ayrı. Onların en az 6-7 tane grubu varken bizim statta ua'dan başka grup yok.

Kendi gibi düşünmeyenleri kendileri gibi düşünen gruplarla birleştirdiniz. O adamları küstürdünüz. 2014'den beri tribün leş sizin sayenizde. Pasolig falan demeyin bahane değil.

Yönetim maç öncesi ua temsilciklerine final maçı için bilet dağıtıyor. Sizin de yönetimi yalamanız normal. Menfaat olmazsa olmaz. Bedava bilet vermeseydi görürdük.
Geçen sene gayet iyiydi tribün.

Hele son haftalar evimizdeki maçları 1-0 aldıysak bunlar uA sayesinde.

Takımla orantılı bu sene tribünler de vasat. Çünkü futbol takımı takımı kötü.

uA 'yı görmek istiyorsan Abdi İpekçi 'ye bakmanı öneririm. :)

Geçen sene gayet iyiydi tribün.

Hele son haftalar evimizdeki maçları 1-0 aldıysak bunlar uA sayesinde.

Takımla orantılı bu sene tribünler de vasat. Çünkü futbol takımı takımı kötü.

uA 'yı görmek istiyorsan Abdi İpekçi 'ye bakmanı öneririm. :)

Madem ua geçen sene takıma etki etti, bu sene de etki etseydi ya maçları 1-0 falan alsaydık ? Demek ki taraftarın maç alması hikaye.

İpekçi'de Gran Canaria maçında son periyotta takıma destek vermeyip full sebo reis bestesi söyleyen, maçın son 1 dakikasında maçı bırakıp sebo pankartını açan grupsunuz. Sizinki Galatasaray sevgisi değil sebo reisspor sevgisi.

Tribünün kralını ua Anadolu Yakası yapıyor onların hakkını vermek gerek.

Üst Alt