ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

hatalarından ders almış bi fatih hoca,tüm gücüyle savaşan ve kazanmak odaklı bi GS olsun sahada.ne taraftar ne takım vazgeçmesin bir dakika bile.benim doğum günü dileğim bu.doğum günümden 1 gün sonra maç : )

kimse üzülmesin ,elbet yoluna girecektir herşey.

-------------Muslera------------

Eboue---Semih---Dany-----Riera

-------------Melo--------------

----Hamit----Selcuk--Engin----

-----------Elmander-----------

------------------Burak--------

Ideal 11miz bu olmalidir ve olacaktir... gecen sene nasil herkezin yeri belliydi bu senede boyle olmali

2nci yarida amrabat-emre-umut-aydin degisiklikleri olur gidisata gore

Yemin ediyorum su kadronun uzerine gidilsin bir kac mac kazanalim... guvende gelicekdir. melo selcuk ebouenin performanslarida artacakdir.

bu kivilcimi yaratacak olanda elmander ile engindir.

128685-eric-cantona.jpg

''İstanbul'a ayak bastığımızda bir grup Galatasaray taraftarı; no way no, no way no (çıkış yok, çıkış yok) diye tezahürat yapıyorlardı. Maçtan önce kesin favori bizdik. Ama Ali Samiyen Stadının yeşil çimlerine ayak bastığımızda İstanbul'a turistik bir geziye değil, cehennemi tatmaya geldiğimizi anladık. Hayatımda gördüğüm en düşmanca atmosferdi ve uzun bir süre tesirinden kurtulamadık''

(Eric Cantona)

Bazen kötü şeylerden de iyi çıkarımlar yapabilmeliyiz. Belkide bu yenilgi MANU maçının kazanılacağı yönünde hayırlı bile olmuş olabilir.

Bu sene ligde zaten en kötü 2. olacağız önemli olan ŞL de devam edebilmek. En azından bu seneki hedefimiz bir üst turu görmek olmalıdır ve bencede yeterlidir.

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

çok zor bir maç bizi bekliyor ve ne olacağını şimdiden kestiremiyorum ama umarım bu mancester'i arenanın çimlerine gömeriz.

uyuyamıyorum.bu ara herşey üst üste geldi belki de ondandır.sabaha kadar film izleyip...öğlen uykuya yatıcam.akşamda bi çaresine bakarız.

united A Kadro ile gelmez.

Ha biz bu form ile B Kadro yu yenermiyiz o baska bi soru...

ManU'ı yener ikinci tura çıkarız :yenieek:

geçen yılki mücadele ruhu tempolu oyun sağlam takım savunması bu yıl hiç yok. geçen yıl ki takım biz bu maçı kazanacağız diye bağırıyordu sahada ama bu yıl malesef güven vermiyor takım o yüzden manchester maçından ümidim yok. cris ve dany ile manchestera karşı kazanma ihtimalimiz çok düşük atsak bile attığımızdan fazlasını yeriz. ama semih ve ujfa olsaydı herşey farklı olurdu.tek umudum galatasaray taraftarının gücü ve imparatorun sürpriz hamleleri.

Her Takim Hata yapar ve Kaybeder Önemli olan hatalardan birsey Ögrenmek ve birdaha yapmamak

bu takım özgüvenimizi bu sene öylesine yok ettik ki, değil manchester b takımı, adamlar paf takımını getirse yine umudum kalmadı bu maçtan.

Dün zaten hoca Umut-Elmander ileride daha fazla baskı yapıyorlar diyerek maça ikisi ile başlayacağının sinyallerini verdi..

Zor maççç gerçekten dün biraz umudum kırılsada motive olursak her şey olur...

Üst Alt