ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

uefa kupası finali öncesi altaya yenilen o takıma bile ne laflar edildi...tabi o zamanla bi alakası yok..o takım çok başkaydı ama o takımda GALATASARAY 'dı.geçen sezon canımız ,kanımız olan selçuk,semih ve diğerleri hala öyle. ben güveniyorum takımıma : )

Muslera

Eboue Semih G. Zan Riera

Dany

Aydin Selcuk Melo Engin

Burak

Dany orta sahada oynarsa daha rahat bol bol o teknik şutlarını çeker

yekta mi oynasin 90 dk hicbirsey yapmamak adina

dany en azindan top kapar, melo ve selcugun birsey kapacagi yok, orta sahada hivli igneyle kosan adamlar olsa onu bile kapamazlar

---------------Muslera------------------

Eboue--------Semih-----Gökhan---------Riera

Hamit------Engin-------Selcuk---------Amrabat

------------Burak--------Umut-----------------

tanımasam kuşmusun derim

gecen seferki gibi orta sahayi bombos birakalim rakip akhisarmis gibi sonra 6.dkda carrick gibi herif kaleciyi calimlayip bos kaleye atsin demi abi

dany bu is icin ideal, teknigi var top kapmasi var. sol bekte balta yerine p ligde oynamis ve valenciayla bas edebilecek riera. stoperde cris yerine gokhan zan. sag kanatta attigi 10 pasin 9unu rakibe veren hamit yerine adam gecebilecek ve top takim arkadasindayken film izler gibi bakmayan ender adamlarimizdan aydin. aydinla enginin yeri degisebilir. solda emre yok (cok sukur). forvette burak tek kalabilir ama yapacak birsey yok. su durumda daha iyi kadro nedir dusunemiyorum. cris, balta, umut, emre, yekta aut

uefa kupası finali öncesi altaya yenilen o takıma bile ne laflar edildi...tabi o zamanla bi alakası yok..o takım çok başkaydı ama o takımda GALATASARAY 'dı.geçen sezon canımız ,kanımız olan selçuk,semih ve diğerleri hala öyle. ben güveniyorum takımıma : )

Şampiyonluğu garantilemiştik zaten o maça çıkmadan önce.

Dany Cris Balta Emre su dördünü hala kadrolara yazanlar var inanilir gibi degil...

Tek forvet oynayıp,Umut'u kanata kaydırabilir.

bizim topçuların kafaları bu maçtaymış, göreceğiz bakalım manchesterin as olmayan kadrolarına karşı kafalarını ne kadar kullanabilecekler, olası farklı mağlubiyette klüp karışır ne yazık ki

Bugünkü rezalet futbolu gördükten sonra iyi oynayalım yeter diyorum.Skor önemli değil.

dany-emre-balta-umut bunlardan birioynarsa fark yeriz.bunlar oynamazsa yeniliriz sadece

Fark yiyecegimizi düsünüyorum ne yazikki, ilk kontrada golu yeriz zaten aliskanlik haline geldi nasilsa ve manu bunu iyi degerlendirip farka gider.

60 metrede top oynuyoruz orta saha diye birsey yok ve en vahimi ise hocanin bunu görmemesi. Üstüne üstlük birde bu oynadigimiz oyuna iyi futbol diyor.

Sezon baslamadan önce arkadasin teki ismini hatirlamiyorum hazirlik dönemini kötü geciriyoruz diye baslik acmisti, fazla kimse tinlamadi ama suanki durumumuz organizenin sifir olusu, sistemin cöküsü ve futbolcularin formsuzlugunu ben tamamen hazirlik(siz)! dönemine bagliyorum.

442 yi yeni gelen futbolculara enjekte edemiyorsan ozaman 5 li orta saha yap takim rahatlasin heleki defans blogu bu hamleyle bir nebze kendine gelir. Ayriyeten selcuk ancak ve ancak 5 li ortasahala kendine gelir.

Muslera

Semih

Dany

Melo

Eboue

Selcuk

Engin

Riera

Emre

Burak

Elmander