ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

BhexHcfCIAA-B1E.jpg

iştahınız arttı de mi..Galatasaray'ın inancıyla başaramayacağı şey yok.ama herşeyden önemlisi kadromuz gelecek adına ümit veriyo...telles,bruma ve ontivero hiçte yabana atılacak yetenekler değil.bizle birlikte futbolları büyüyebilir.

keza koray günter,oğuzhan ve umut gündoğan..

Eger kendi evimizde chelseaye yenilecegiz dusuncesiyle maca cikiyorsa yarin sozlesmesi fesih edilsin. Bu kadar paralar vermeye gerek yok buna o zaman, getiririz hamza yerlikayayi bunun 10da biri fiyatina oda yenilecegimizi dusunur.

Yani matematik açısından konuştum. Berabere kaldıktan sonra tur atlama şansı iki katına çıkıyorsa, ya bol gollü beraberlik, ya da az gollü mağlubiyet hesaplamış ilk maçta.

muslera ömrü hayatında 2 defa hata yapardı heralde.. 2sini de bu maçta yaptı 1'i gol oldu

canı sağolsun nandonun.. dün sabahtan beri aklımda schalke maçı vardı hep onun gibi olacak turu geçen yılki gibi geçicez diye düşünüyordum.. maçların denk gelmesi de etkili olmuştur bu düşüncemde gerçi.. geçen yıl schalkeyi eledik, madridle oynadık.. dün diğer maç bu 2 takımındı, ayrıca geçen yıl karşılaştığımız jose yine karşımızda, yine hiç rahat değil.. tesadüf mü? :D 2. yarıdaki oyunu ingiltereye götürürsek turu geçeriz inşallah.. mancinin aklı geç başına geldi.. semihle başlamamak, daha ligde oynamayan hajrovicle başlamak nedir allasen? zaten üzüldüm hajrovic'e de, hiç oynamasa bu kadar morali bozulmazdı. lig maçında ilk 11 başlatsınlar bari jest olsun.

tribünler de vasattı.. malesef tribünler takımı değil, takım tribünleri ateşledi

417'ye selam olsun ayrıca..

tur imkansiz degil elbette ama o ikinci golu bulmaliydik simdi stamfordde destan yazmamiz lazim halbuki biraz zorlasaydik tur bizim bile olabilirdi

jose istedigini aldi yine erken bi golle mancini sacma degisikliler yapti yine semih ilk 11de baslamaliydi

deplasmanda sneijderi ve drogbayı doğru oynatmak lazım.tabi onlar da üzerine düşeni yapmalı.elin deividi bile totosundan tavşan çıkarıyo.bunlar da yapıştırsa fena mı olur..

Üst Alt