ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım

94HL3Dq.jpg

Maçta kullanılan topla skypeda görüştüm, yön değiştirdiğim falan filan hikaye, her barajdan seken şut gol mu olsun o zaman dedi.

TFF'nin istediği adamla yıllık 3.5 milyon euro sözleşme imzalama yetkisi var haklısınız.

HERKES BURAYI İYİ OKUSUN;

TEKNİK ADAMLARIN STATÜSÜ VE ÇALIŞMA ESASLARI TALİMATI

MADDE 14 - MİLLİ TAKIMLAR İÇİN GÖREVLENDİRME

TFF acil ve gerekli gördüğü hallerde yapacağı değerlendirmeye göre seçtiği teknik adamı, kulübü ile ilişkisi devam etmek kaydı ile Milli Takımlarda belli bir süre için görevlendirmeye yetkilidir.

LİNK: https://www.tff.org/Resources/TFF/D...arin-Statusu-ve-Calisma-Esaslari-Talimati.pdf

TFF'nin istediği adamla yıllık 3.5 milyon euro sözleşme imzalama yetkisi var haklısınız.

HERKES BURAYI İYİ OKUSUN;

TEKNİK ADAMLARIN STATÜSÜ VE ÇALIŞMA ESASLARI TALİMATI

MADDE 14 - MİLLİ TAKIMLAR İÇİN GÖREVLENDİRME

TFF acil ve gerekli gördüğü hallerde yapacağı değerlendirmeye göre seçtiği teknik adamı, kulübü ile ilişkisi devam etmek kaydı ile Milli Takımlarda belli bir süre için görevlendirmeye yetkilidir.

LİNK: [url]https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Teknik-Adamlarin-Statusu-ve-Calisma-Esaslari-Talimati.pdf[/URL]

Belli bişeydi ki zaten bu maçın böyle olacağı. Galatasaray bir sürece sokuldu, Fatih hoca linç edildi, taraftar dağıldı ve sonuç ortada. Başkalarının ekmeğine yağ sürdük. Bu seneden umudu kesiyorum direk, insanda heyecan da bırakmıyolar.

Sonuna kadar yanlışsınız. Geç olacak ama üzücü olacak. O başlamayı tercih etmedi, ettirildi.

Ya saçmalama allasen.Terim'i koruyacağım diye yapmadığın şey kalmıyor.Yedek kaleci istedi de almadı mı yönetim ? Ünal Aysal mı Sabri'ye yeni sözleşme verdi, Balta'yı takımda tuttu.

İşin gücün demogoji.Git Terim'i destekle milli takımda Galtasaray'dan ne istiyorsun ?

Üst Alt