ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV

Galibiyetten baska bir ihtimal dusunmek istemiyorum. Ama ne yalan soyliyim, hayatimda ilk defa bir Avrupa maci oncesi biraz umutsuzum. Son bir bucuk sezondaki takim, birkac secmece mac disinda, benim cocukken tutuldugum, o tutkuyla buyudugum Galatasaray ile cok uzak. Tek avantajimiz Juve'nin de suan bizim gibi formsuz ve cagdisi futbol oynamasi. Allah yardimcimiz olsun, isimiz cok zor.

Juventus en son olimpiyatami gelmisti acaba sanirim Istanbulda patlama felan olmustu macten bir kac gun once juve oyunculari biz gitmiyoruz felan demisti Istanbula sonra nasil olduysa geldiler macin skorunu hatirlamiyorum ama kral hakan sukurkun 2 gol atmisti oyle hatirliyorum

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

O maç almanya'da oynanmıştı.

Taraftar desteği çok ama çok önemli bu maçta.

Ama inşallah kopenhag puan almaz yoksa bir anda sonuncu bile olabiliriz

-----------Muslera------------

------Ched--Zan--Ceyhun-----

Eboue-Selçuk-Yekta-Melo-Riera

------------Sneijder-----------

------------Drogba------------

Fizik gucumuzun 60dan sonra azaldigini dusunursek ilk 15 dk muthis bi baskiyla baslayip gol bulmamiz gerektigini dusunuyorum. Golu bulursak zaten Juve kapanan takimlara karsi cok zorlaniyor sansimiz baya artar ki Pirlo da yok.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mutlaka kadro ve taktik hakkında farklı farklı fikirler olacak ama bu maçtan önce mümkün olduğunca destek olmak lazım. Kim çıkarsa çıksın elinden geleni yapsın. Juve maçı sezonu kurtaracak maç olabilir. Takımın heyecanını zirve yaptıracak maç olabilir. Ondan sonra devre arasına kadar tam gaz gidersek ne olacağını kimse bilemez.

Zerre ümidim yok.

Yenilirsek ve elenirsek üzülmem. Beni üzen her hafta daha da kötüsünü başardığımız rezil futbol.

Yenip bir üst turda Barca-Bayern çıktığında fark olmasın diye türlü türlü totem yapıp stresle maç seyredeceğimden eminim,Avrupa Ligine gidip bir-iki heyecan yaşamayı tercih ediyorum,yenilirsek daha çok sevinirim ama yeneceğimizi düşünüyorum,maçın kendi evimizde olmasından dolayı büyük avantaja sahibiz.

Yenersek Champs :) öbur tur hemen eleniriz rakipler bizimle alay eder . ama geliri yuksek

Beraberlik/Yenilgi . Uefa gideriz kupa favorisi olabiliriz ama geliri dusuk

haydi hayirlisi

Uefa daha iyi diyorsunuz ama bunu kendimiz belirleyemeyiz kine gecen sene oldugu gibi. Orda Bragaya kaybetseydik, berabere bile kalsaydik kesin 3. oluyorduk (cluj yendigine göre). Bu kez böyle degil. 3. olayim beraberlige oynayim dersen ya Kopenhag Reali yener, yada yenilirsin ve Kopenhag Realden puan alir. Grup cok karisik durumda. Hem biz hemde Juve 2. 3. hatta 4. bile olabiliriz, Kope ya 4. ya 3.

KESINLIKLE galibiyet icin cikmamiz lazim. Hemde Champs daha iyidir.

Üst Alt