ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül

Arkadaş ikisi farklı kulvarlar,ben de Bjk'yi yeneceğiz diyorum ama şu takım Şampiyonlar Ligi seviyesinde değil.

Kutlarim.

Tarihte görülmemiş bir olay evinde 6-7 tane yiyip de gruptan çıkabilen takım.Real Madrid mahalle takımı değil ama sen de mahalle takımı değilsin.Adamlar deplasmanda bu kadar farklı galibiyet almış mıdır acaba?Bir çeyrek finalle Şampiyonlar Ligi seviyesine(!) çıkan takımın seviyesi de tek maçla eskisine iner böyle işte.

Ha Uefa'ya gidersek kupayı alabiliriz ona bir itirazım yok ama hayalcilikten başka bir şey değil gruptan çıkarız demek.Juventus da 3 tane atar zaten orada.

Way be

Kesinlikle 6 gol yiyeceğimiz maç değildi. İlk yarı ne goller kaçırdık. Şanssızlık eseri ikinci üçüncü golü yiyince takım konsantrasyonu dağıldı. Yoksa biz o maçı kazanabilirdik bile.

mac 1-0 iken Burak denilen andaval bos kaleye topu kafayla üstten auta göndermisti.

Gol olsa bambaska bir mac olurdu.

Maçtan 4 gün önce biraderi kaybetmiştim. Hiç izlemedim bu maçı. Merak edip açmamıştım ama az önce açtım bir izledim.

Resmen ilk 30 dakika maçı 3-0 yapabilirmişiz. Aşırı iyi oynamışız. İkinci yarının başında Burak o golü atsa maç dönermiş de kesin. 2. golden sonra takımın morali çökmüş belli. Gelen goller hep dikkatsizlikten olmuş. Çok net pozisyonları kaçırmışız. Yenileceksek böyle yenilelim mesela bugün. Fark da yiyebiliriz ama bol bol pozisyona girip rakibi sahasına hapsederek yenilelim.

Maçtan 4 gün önce biraderi kaybetmiştim. Hiç izlemedim bu maçı. Merak edip açmamıştım ama az önce açtım bir izledim.

Resmen ilk 30 dakika maçı 3-0 yapabilirmişiz. Aşırı iyi oynamışız. İkinci yarının başında Burak o golü atsa maç dönermiş de kesin. 2. golden sonra takımın morali çökmüş belli. Gelen goller hep dikkatsizlikten olmuş. Çok net pozisyonları kaçırmışız. Yenileceksek böyle yenilelim mesela bugün. Fark da yiyebiliriz ama bol bol pozisyona girip rakibi sahasına hapsederek yenilelim.
Allah rahmet eylesin. :(

Skor olarak Fatih Terim'in 3. döneminin en kötü maçıydı. Oyun olaraksa benim 2 şampiyonluklu 4. döneminin hemen hepsinden daha gurur duyduğum bir Galatasaray vardı sahada. Dany ve Melo'nun ortak hataları bizi hacamat etmişti, o zaman Luyi-Zonzi gibi iki adam olsa ve o topu oynasak hiç yoktan berabere bitirirdik maçı.

Futbol mantığı ile baktığımız zaman bu maçtan galibiyetle çıkmamızın mümkünatı yok bence.Hala kabul etmeyenler olsada bu takım ne geçen sene ne bu sene top oynadı oynuyor ve oynayacak korkarım, kimse bana skor taraftarlığı ile gelmesin ben şampiyonluk maçı sayılabilecek Antep'i 1-0 yendiğimiz o maçta bile takımı eleştirdim "böyle yeneceksek, böyle oynayacaksak şampiyon olmasakta olur" yani derdim oyun Galatasaray'a yakışmıyor sahadaki takım, Fatih Terim ilk senesinde muazzam bir futbol oynattı takıma kabul bir çok taraftarımızı mest etmiştir eyvallah ama şunuda kabul edelim geçen sene kötünün iyisi şampiyon olduğu yani biz iyi olduğumuz için değil rakiplerimiz çok kötü idi o yüzden ben burda hocaya pay biçemiyorum pek şampiyonlukta çünkü karşımızda biraz dik durabilen biraz kayıpsız giden bir takım olsa alıp götürürdü çok rahat. Yani bu kadroya 2 yıldır bu oyunu oynatan hocayı sorguluyorum doğal olarak, neyse işte bu sebeplerden saha içinden ümidim yok. Böyle maçların havasından ötürü takımın ister istemez bu maçı "tamam mı devam mı" maçı havasına getirmesinden ve tabii oluşacak olan ekstra motivasyondan dolayı güzel şeyler yaşayabileceğimizide düşünüyorum umarım öyle olur.

Puhaha

Son yıllarda en iyi top oynayan takıma bile bok atmış

Ama Bjknin planı var ehehe diye zırvalıkla geliyor karşımıza

Üst Alt