ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül

sampiyonlarligi.png

88f85gs.png
c80ecv.png
realmadrid.png

galatasaray-ttarena1.jpg

Şampiyonlar Ligi 2013/14 Grup B, İlk Maç

Galatasaray - Real Madrid

Türk Telekom Arena, İstanbul

17 Eylül

21.45

koca devlet işi gücü yokmuş gibi gitti hocamıza musallat oldu. bu seneden bir beklentim yok artık. içine ettiler keyfimizin. he umarım kazanırız o ayrı.

bale sakatmış..zor gibi oynaması..iman gücü lazım bize başkan haklı..zor onları durdurmak..

o gece mücadele gücümüze,azme bağlı Alah'ın yanımızda olması..

maça yenilicez diye çıkacaklarsa çıkmasınlar.15 dkda 3 gol yemişti geçen sezon bizden real.geçen sezon 2 kez ofsayttan,bi de olmayan faulden gol attılar.üstün üstlük 2 penaltımız verilmedi..burak cezalı oldu burda..

o turu geçerdik..ilk maça yenildik havasında çıkmasaydık.. hakemlere rağmen turlardık..

Madrid'e tekrar gömelim . Haftalardır bu maç üzerine yüzden fazla mesaj yazan kanatlılardan ses gelsin. Yine söylüyorum bu çipetpetlerin şampiyonlar liginden tek anladığı bizim maçların haftalar öncesinden konusunu açıp fark yememiz için dua etmek . Fener ve Cl deyince aklıma bir bu geliyor , bir de 0 çekmeleri

Madrid'e tekrar gömelim . Haftalardır bu maç üzerine yüzden fazla mesaj yazan kanatlılardan ses gelsin. Yine söylüyorum bu çipetpetlerin şampiyonlar liginden tek anladığı bizim maçların haftalar öncesinden konusunu açıp fark yememiz için dua etmek .

twitterda da başlamışlar mesajlara..sağ kanatta ronaldo solkanatta bale falan diyolar..bilmiyolarki bir zamanlar figolu,raullu,carloslu madridin karımız olduğunu..tıpkı milan gibi...

twitterda da başlamışlar mesajlara..sağ kanatta ronaldo solkanatta bale falan diyolar..bilmiyolarki bir zamanlar figolu,raullu,carloslu madridin karımız olduğunu..tıpkı milan gibi...

Resmi siteleri Antuda bu konu geçen hafta açılmış ve 10. sayfaya geliyor. Maç bizim ama adamlar bizden fazla konuşuyor ,Mesut da gitti ne yapsın Bjk Tv bu sefer Bale'yi falan çıkarır işte onlar da böyle avunur gider . 3 yıl men yediğim bir organizasyon için tek yorum yazmam ama ne yüzsüzlük ki adamlar beste bile yapabiliyor.

Üst Alt