ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber

Genel dış saha performansımıza göre konuştum. Puan alırsak bence Schalke’den alabiliriz dışarıda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dis sahada toparlariz artik yahu, gecen seneki gibi devam etmez. Ama Ndiaye'siz oynamak cok zor olacak her mac. Alternatifi olmayan elzem bir adam.

kume dusmus stoke city topcusu. o kadar buyutmeyelim. ndiaye iyi topcu olsaydida stoke city'i kumede tutsaydi

Cahilce bir yorum. Yarim sezon oynadi, bir adam bir takimi kume dusmekten kurtaramaz -- hele ki orta sahanin ortasindaki bir adam.

duran toplarda çok hata yapıyoruz farfana bomboş kafa vurdurduk bu kez şanslıydık ama bir daha kine gol olur böyle bir hata.
emre kanatta çok etkisiz kaldı sadece rodri nin ayağına bakmamız biraz can sıkıcı bence onyekuru bütün cl maçlarımızda ilk 11 de olmalı.
bi zahmet belhandayı oynatacam diye emre kanada geçmesin onyekuru onbir başlamış olsa çok daha erken bitirebilirdik maçı.
şanslıydık ama l.moskovada yan toplarda baya iyi bi takım. fernandesden iyi yararlanıyorlar. şansda olsa gol yememek güzeldi

Ndiaye yerine donk oynayacak Porto macinda. Defansif anlamda ndiayenin görevini iyi kötü yapar ama dikine pas atmada biraz sorun yaşarız onu cozmek içinde emre ortaya ve belhanda yerine onyekuru yada feguli (durumunu bilmiyorum) oynarsa hizimiz ile goller bulabiliriz. Feguli eskisi gibi olsa pas isinide cozerdi ama sanırım bi sıkıntı var onla alakalı. Ama tek emin olduğum şey eğer belhanda Porto macinda oynarsa atak anlamında ciddi sorunlar yaşarız ve buda defansa çekilip gol yememize sebep olabilir. İki kanat islemezse oyunumuz çok kisirlasiyor. Hadi superligde bu cok sorun değil ( en azından takımına göre) lokomotife de işledi bu tamam ama daha derli toplu Avrupa takımlarına tek kanatla karşılık veremeyiz. Futbolda garanti yoktur, şansın döner alırsın bir maçı onu bilemem ancak Porto dediğin takım çöp bile olsa futbolcularının belli bir altyapısı var onlara bu şansı vermemek lazım. Çok iyi bilirler ki tek kanadı işleyen takımın aksayan kanadina saldırırsan hem gol bulman kolaylaşır hemde büyük ölçüde rakibinin atak gücünü kesmiş olursun. Bugün 20 dakika yari sahamiza haps olduğumuz gibi. Fatih hocam umarım bunun farkındadir. Artık yavaş yavaş onyekuru ve Rodriguez ile yarış arabası kıvamına getirmek lazım takimi. Abartmak istemiyorum ama belhanda yerine onyekurup'yu oynatıp iyi bir stoper birde modeste gibi bir forvet ile Cl de çok ciddi bir iş yapabiliriz. Bir yari final bana sürpriz olmaz.

Son düzenleme:
Şaka maka şu galibiyet kasamıza 2.7 milyon euro girmesini sağladı. 20 milyon lira yapıyor hemen hemen çok iyi para.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün gece net bir skorla şampiyonlar ligine galibiyetle başladık. Öncelikle bunun ne kadar önemli olduğunu ve bu duyguyu ne kadar çok özlediğinizi hatırlayın; bu skorun, galibiyetin tadını çıkarın.

Maç oynanırken keyifle skorun tadını çıkarmak varken, eğlenmek varken Galatasaray'ın hatalarının konuşulması klinik bir vak'adır. Kimse lig başladığı zaman Galatasaray'dan Bayern Münih performansı beklemiyordu. Hatta dün maçın başında bile böyle bir skoru kimse beklemiyordu. Hatta dün Galatasaray olası bir mağlubiyette küçük sitemler dışında çok da yargılanamazdı. Tutuk oyuna rağmen dün 3-0'lık bir galibiyet alınması Galatasaray için ne kadar prestijli ve ileriye yönelik rakipleri tehdit edici bir skor olduğunu unutmayın. Ben bu forumda Real Madrid'in çok kötü oynayıp kazandığı yerin dibine sokulduğu çok maça şahit oldum. Real Madrid o maçları tecrübesiyle, Madrid olduğu için kazandı. Keza dün Galatasaray da seyircisinin yarattığı rüzgarla, bireysel oyuncu kaliteleriyle oyunu aldı, götürdü.

Lokomotiv Moskova bizim ayarımızda biz takım ve görevimizi yaptık; kazandık. Rakibi küçümseyip futbolun en büyük organizasyonu, eğlencesi olan şampiyonlar liginde anlamsız eleştirilerle canınızı sıkmayınız. Son olarak kötü oynadığımızı söyleyen eleştiren, mutsuz olan arkadaşlar... Dün Galatasaray sahada 10 kişiydi; son 7 dakikayı da 9 kişi oynadığını da unutmayın! Eğlenmenize bakın!

Porto karsi ndiaye yok onun icin kontra futboluna göre bir kadro gerek. Maicon veya cezaret ederse ozan defansa ,donk orta saha gecip kanatlarda henry garry oynamali. Eren bu macta hic is görmez, onun icin les sinani bile forvetde görmek isterim yeterki eren oynamasin. Bu macta garry soldan fazla süratli gelip ortasini acinca eren agir kaldi icin gec kaldi yoksa kesin gol olurdu. Onun icin erenle porto deplasmana cikmak 10 kisi oynamak anlamina gelir

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yav bu takim 3.olup uefaya gitse kupayi alir izlenimi vermiyor mu yahu.
Ben 3.olsakta niye olduk demem o saatten sonra istesek kupayı alırız.

Maddi olarak düşündüğümde gruptan çıkıldığında alınacak para UEFA kupasını aldığında kazanacağımızdan çok daha fazla. Gruptan çıkıp ilk turda elenmeyi yeğlerim. Heyecanı yeter en azından. Hem erken elenirsek de lige döneriz. UEFA'da oynamak ligi de olumsuz etkiler.

Schalke-Porto maçının uzun bir özetini bulup izleme şansım oldu. Açıkçası iki takım da iyi durumda değil. İçeride kazanıp dışarıda beraberlik alabilme ihtimalimiz bence fazla. Schalke 3'lü savunmayla, Porto 4-4-2 ile çıkmış. Genellikle böyle mi oynuyorlar bilmiyorum fakat bu iki taktiğin de dezavantajlarını kullanabilecek oyuncularımız var. Badou'yu kaybetmek kötü oldu ama üstesinden gelinebilinir.

Üst Alt